Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 79 z 112 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1112
  1. #781
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    taki nowy DJ

  2. #782
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    uwielbiam ten watek, mindset to moja dosyc slaba strona a leja mnie strasznie ostatnio [reka z wczoraj/dzisiaj: na efektywnych stakach 300bb, villain 32/28 Fold3bet 25% raisuje z CO, ja duzy 3bet z AQo na BTN, on call, flop 25Q rainbow, ja cbet on spory raise, ja call; turn A, ja bet w pol puli on AI, ja call [no przeciez nie zrzuce tego do aggro fisha w 3betowanej puli jeszcze jak poczekal 2x] pokazuje pierdololone 55. ARGH! ale co tu wejde nabieram ochoty do gry;

    Cytat Zamieszczone przez Jobdzik Zobacz posta
    [...] Po co je wrzucasz skoro nie interesuje cie analiza innych graczy tylko chcesz pokazac ze bat beat jest wina twoich porazek. [...]
    GL
    "bat beat" jest epic

    a) bat - nietoperz, bat beat - czyli bitka kiedy wacik klika all in i zamyka oczy [kieruje sie radiolokacja, zeby dowiedziec sie co spadlo]

    b) [baseball] bat - kij baseballowy - ta wersja duzo bardziej pasuje do wacika, zachodzi gdy wacik wychodzi na "kwadrat" wyladowac agresje po nieudanych bitkach lub informajach o braku REBAKE XD

    dzieki wacik, Twoj watek wydaje sie byc bardziej pomocny dla mnie niz "Poker Mindset"
    Ostatnio edytowane przez gandalfini ; 18-02-2013 o 10:33

  3. #783
    To jak to sie pisze?

  4. #784
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Jobdzik Zobacz posta
    To jak to sie pisze?
    BAD, czyli "zły"

  5. #785
    Ups.... ale wiocha sorry

  6. #786
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    i tak wszyscy wiedzą o co chodzi...to tak jakbyś napisał żeby albo rzeby tak i tak dobrze

  7. #787
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    to tak jakbyś napisał żeby albo rzeby tak i tak dobrze
    No weź!!!!!!!

    Jestem ortograficznym zboczeńcem (a ładnie nazywając "purystą językowym"). W moich oczach robienie błędów świadczy o ogólnym poziomie człowieka.

  8. #788
    Ja tam nie zwracam wogole na to uwagi. Dla mnie liczy sie tresc nie opakowanie.
    ps. watek o wszystkim

  9. #789
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Jobdzik Zobacz posta
    Ja tam nie zwracam wogole na to uwagi. Dla mnie liczy sie tresc nie opakowanie.
    No ale idąc tym tokiem myślenia, to można mówić "moja chcieć". Chciałbyś, żeby wszyscy zaczęli tak mówić?

    A watek jest o wszystkim, bo nasz HERO zaginął w akcji.

  10. #790
    Wyolbrzymiasz role ortografii:P Skoro sledzicie jego poczynania przy stolikach to moze jakis gracz nakreci filmik szkoleniowy? "Czego nie robic" albo "Jakich bledow sie wystrzegac"