Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 78 z 112 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 1112
  1. #771
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    haha poskracal sie na kilku stolach wiec usiadl na dwoch z 200+bb

  2. #772
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    no więc chyba znowu bankroll znikł, bo na obu stołach niestety popłynął

  3. #773
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jak uważacie, ale tak na serio, co jest dla niego lepsze - otwieranie 8 stołów 0,02/0,05 $ czy jednego 0,10/0,25 $ ?
    Według mnie to drugie, bo jeżeli coś ma go nauczyć pokory i skupienia to właśnie takie granie (oczywiście przy odpowiednim bankrollu).

  4. #774
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jego nie uratuje nic poza zaprzestaniem gry i rozpoczęciem nauki. A tego oczywiście nie zrobi, wiec...

  5. #775
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Zrób Wacik tak: olej ten HUD w ch... i graj przez jakiś czas bez niego. Naucz się porządnie grać tight bez HUD'a i wyeliminuj podstawowe błędy, potem lekko się otwórz i jak Ci będzie jakoś fajnie szło to wtedy sobie to włączaj. Zrób tak mówię Ci, musisz trochę pograć samą kartą i pomurować z lekka, bo innego sposobu nie widzę. Tylko przez jakiś czas oczywiście, kilka lub kilkanaście dni - dopóki nie zacznie to przynosić jakichkolwiek rezultatów na +. Tylko czy Ty w ogóle potraktujesz poważnie to co Ci tu piszę ? Znam trochę Twoją grę i nie mówię tego tylko po to żeby się mądrzyć. Więc nie olewaj tego tak z góry jak zwykłeś to robić w odniesieniu do moich postów.

    Wiem, że mój pomysł wydaje się być dziwnym rozwiązaniem, natomiast uważam, że w jego przypadku pomogą już tylko niekonwencjonalne metody
    Ostatnio edytowane przez martino ; 18-02-2013 o 08:18

  6. #776
    Mi sie wydaje, ze Wacika tiltuja najbardziej wygrane. Nie zartuje. Poczuwa sie wtedy pro i atakuje limity nie osiagalne dla jego rolla i skilla. Co w efekcie konczy sie torba i bzdurnymi rekami na forum. Po co je wrzucasz skoro nie interesuje cie analiza innych graczy tylko chcesz pokazac ze bat beat jest wina twoich porazek. Nauke zacznij od jakis artykulow mindsetowych bo tego ci najbardziej potrzeba. Ja sam gram te same limity co ty powinienes i wiem ze moje zachowanie wygladalo bardzo podobnie jakis czas temu. Dlatego sprobuj tego co ci radze i zobaczysz czy cos to da.
    GL

  7. #777
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Jobdzik Zobacz posta
    bat beat
    Czyli "uderzenie nietoperza"?

  8. #778
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Moim zdaniem, to nie powinien grac cash. Jak grał sng ciężej było to wszystko ocenić....po tych kilkudziesięciu minutach na nl5 można smiało powiedzieć, że na wygrane z czymś takim nie ma żadnych szans. To było typowe loose-passive Otwarcia z q8 of na CO...sprawdzanie każdego 3 beta. Takie akcje pamiętam... 3 way pot i: check wszyscy flop T high, Q na turnie i wszyscy check, K na river i wacik opłaca bet od KJ...czyli albo opłaca przeczekaną Q? T? albo opłaca z jakims niskim K z którym w ogóle nie powinien sie znależć... Takich akcji było więcej... dostaje 3 bet i gra call z IP. Spada TT5 i check/check, turn to J i check/check, river to A i bet przeciwnika i wacik opłaca AK. Może miał AQ, ale pełno tego typu wyrzuceń kasy w błoto... Str8 draw od niepełnego stacka tez grany pasywnie. Call na flopie i call all in na turnie i koleś pokonuje go z 77 na j9 xx boardzie...Cały czas loose pasive a potem nadchodzi akcja
    Board na turnie TJxx i wacik bet i dostaje call na river spada A i wacik all-in overbet i dostaje call od AJ i pokazuje 99. Przez całą sesje nie zagrał nic dobrze, no może karete 77....tylko że on nie ma najmniejszego zamiaru czegokolwiek robić dobrze. On chce grać blefy i być loose gwiazdorem, a gra jak typowy loose-pasive fish. Potem oddaje 2 BI mając AA przeciw runner runner flush i koniec
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 18-02-2013 o 10:13

  9. #779
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Czyli "uderzenie nietoperza"?
    nietoperzowy bit

  10. #780
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    nietoperzowy bit
    Bat Disco?