Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 6 z 112 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1112
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    widze ze masz zajebista pewnosc nawet w to ze nie rozegram 100 sng z 5$ , zobaczymy . Zrobie 100 sng .i bede gral solidnie az osiagne swoj cel
    Ja mam zajebistą pewność, że nie rozegrasz ani jednego SNG, bo nie zdobędziesz $5

  2. #52
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Drogi Norbercie,

    Piszę do Ciebie z krainy, którą kiedyś na pewno dane Ci było odwiedzić - z krainy realizmu. Proponuję Ci żebyś obniżył poprzeczkę i zszedł tym samym na ziemię. Proponuję zacząć challenge od 50 centów i spróbować dobić do 50 $. Kiedy już Ci się uda tego dokonać, zyskasz dość dużą wiarygodność jako gracz i będę w stanie uwierzyć w Twój sukces. Kto wie, być może nawet znajdzie się ktoś kto zasponsoruje Cię na owe 5 $.

    Mr Pobudka

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Proponuję zacząć challenge od 50 centów i spróbować dobić do 50 $.
    Z Tobą Flex nigdy nie wiadomo, czy próbujesz być poważny czy żartujesz, ale założę, że to pierwsze.

    Otóż zaczynanie czegokolwiek z bankrollem rzędu 50BI (zakładając, że w ogóle gdziekolwiek są turenieje za centa, co jest nieprawdą) jest idiotyzmem. Każdy, nawet bardzo dobry gracz na multitable SNG miewa swingi po 100BI.

  4. #54
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Z Tobą Flex nigdy nie wiadomo, czy próbujesz być poważny czy żartujesz, ale założę, że to pierwsze.

    Otóż zaczynanie czegokolwiek z bankrollem rzędu 50BI (zakładając, że w ogóle gdziekolwiek są turenieje za centa, co jest nieprawdą) jest idiotyzmem. Każdy, nawet bardzo dobry gracz na multitable SNG miewa swingi po 100BI.
    owszem mozesz miec swingi po 100 bi ale nie musisz

  5. #55
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    owszem mozesz miec swingi po 100 bi ale nie musisz
    Ale możesz. Czyli możesz zakończyć swój pseudoczelendż zanim go w ogóle na dobre rozpoczniesz i nawet może to nie być z winy Twojej gry (choć akurat w Twoim przypadku będzie).

  6. #56
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    heheh , zobaczymy formuło , wiesz co , mam wrazenie ze owszem nie grasz zle ,ale jestes graczem ktory nauczyl sie czegos jak tabliczki mnozenia ..

  7. #57
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773

  8. #58
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    heheh , zobaczymy formuło , wiesz co , mam wrazenie ze owszem nie grasz zle ,ale jestes graczem ktory nauczyl sie czegos jak tabliczki mnozenia ..
    A skąd Ty możesz wiedzieć cokolwiek o mojej grze?

  9. #59
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    musze znalesc tylko juz gdzie moge znalesc rail chalange ( 5$ mam - równe ) , tak aby nikt nie mogl spamowac tego watku

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiesz do czego prowadzi pewnosc siebie? widziusz 5$ i gram