Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 51 z 112 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1112
  1. #501
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezeli juz to jeszcze jeden 10/360
    na ta chwile roll 0,01 ... ale w 100 k 79k zetonow
    przed kasa jedna 360
    a w sumie odpalonych 5 turkow
    Ok, już włączam i ogladam
    p.s- gratuluję płatnego w freerollu xD

  2. #502
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Hahahaha gratuluję pięknego zagrania
    Ooooo już tylko 20k smutne

  3. #503
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahaha

    umarlem z tego, no kurwa, on jest porownywalny z tymi maloletnimi blogerkami co pisza te sWitaśNE bLogaSSki.

    a Tobie Wolandzie sie dziwie, ze Ci sie chcialo darowac mu 10$. Zaklad to zaklad, deponujesz 200$ u Doliego, wacik deponuje 50$ i jazda - o on jeszcze obrocil kota ogonem i napisal ze sie boisz;]. Mnie najbardziej boli to, ze on wierzy w to co pisze, ze on bez kitu mysli, ze jest dobry chociaz "he has no clue what the game is about". Nie ogarnia powtarzalnosci, istoty onlinowego grindu, o samej rozgrywce nie wspominajac ;]. Ale jezeli nagra i udostepni to video, to brac forumowa bedzie Ci dozgonnie wdzieczna, ze mna na czele XD

  4. #504
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    a Tobie Wolandzie sie dziwie (...). Ale jezeli nagra i udostepni to video, to brac forumowa bedzie Ci dozgonnie wdzieczna, ze mna na czele XD
    Właśnie za to video zapłaciłem owe $10. Że nie zapłaci mi umówionych $50 jestem absolutnie pewien. W video niestety też mocno wątpię, no ale może...

  5. #505
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez INeverBluff Zobacz posta
    Hahahaha gratuluję pięknego zagrania
    Ooooo już tylko 20k smutne
    A wrzuć rękę na forum, jeśli to nie problem.

  6. #506
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    aaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahaha

    umarlem z tego, no kurwa, on jest porownywalny z tymi maloletnimi blogerkami co pisza te sWitaśNE bLogaSSki.

    a Tobie Wolandzie sie dziwie, ze Ci sie chcialo darowac mu 10$. Zaklad to zaklad, deponujesz 200$ u Doliego, wacik deponuje 50$ i jazda - o on jeszcze obrocil kota ogonem i napisal ze sie boisz;]. Mnie najbardziej boli to, ze on wierzy w to co pisze, ze on bez kitu mysli, ze jest dobry chociaz "he has no clue what the game is about". Nie ogarnia powtarzalnosci, istoty onlinowego grindu, o samej rozgrywce nie wspominajac ;]. Ale jezeli nagra i udostepni to video, to brac forumowa bedzie Ci dozgonnie wdzieczna, ze mna na czele XD
    Zaczekaj, najpierw pogratulujmy mu 0,72$ wygranej z freerolla którego grał przed chwilą.

  7. #507
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wacik wyłumacz mi ten all in na końcu z Ac2c. Z wczesnej pozycji ? Musiałeś ?

  8. #508
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    sam widziales , jak sie zachowywali podczas wczesniejszych spotaow tego typu .. nie musialem i uwazam ze zrobilem tutaj blad.. duzy blad , moglem poczekac jeszcze troche..

  9. #509
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A wrzuć rękę na forum, jeśli to nie problem.
    Wyłaczyłem już starsy nie wiem czy da sie do tego cofnąć. koleś robi raise wariacik wchodzi. 4 , 5 ,6 na flopie podbicie i znowu wchodzi turn i 10. Wariacik robi raise na 15k koleś all in wariacik łączy. 109s na KQ river Q. dziekuje dowidzenia.
    To tak w skrócie.

  10. #510
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    sam widziales , jak sie zachowywali podczas wczesniejszych spotaow tego typu .. nie musialem i uwazam ze zrobilem tutaj blad.. duzy blad , moglem poczekac jeszcze troche..
    Już nawet sam sobie przeczysz