Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 3 z 112 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1112
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Wiecie ktos zadal mi pytanie , dlaczego szukam stejka ? odp brzmi .
    Wiesz , chodzi o to ze w swoich depozytach szukam szybkich dochodow , brak bm. Mam swoje powody przez ktore tak postepuje . Jedynym sposobem jest stejk , wiem ze nie moge wtedy ryzykowac kogoś pieniedzy. Już wiesz dlaczego szukam , ale czy to cos zmienia? , teraz mam juz lepsza motywacje .Szacunek do przestrzegania bm kiedys motywowalem stejkiem , czyli hamulcem ryzyka i dzieki temu przestrzegal bym go , na dzien dzisiejszy motywacja do przestrzegania bm to chalange 5$ zrobić 500$ ,dzieki temu znow mam motywacje równie porownywalna .

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    Wiesz mam wrażenie że troszkę ciebie nosi , nerwy ci puszczają , taki z ciebie solid , midset kłania się . Z reszta czego ja wymagam od NAJLEPSZEGO GRACZA ŚWIATA , może jednak się czegoś nauczysz , co? . Wiesz mam wrażenie ze rozmawiam z chłopcem ok 26/28 lat który jest jak robot komputerowy i nie zna życia , ciekawe czy twoja dziewczyna mieszka z tobą? wiem że nie bo z facetem który ma rozum dziecka 18-20 lat , i ocenę świata widzi w innym świetle , wiec żyj sobie swoim życiem i przestań osądzać innych , sam na sobą sie zastanów. POZDRAWIAM CIEBIE , SZKODA MARNOWAC SŁOW NA DZIECKO
    ziomus, nie bede sie z Toba przepychal - za glupi jestes dla mnie.

    zazdroszcze Ci troche tej glupoty, bo nie zdajesz sobie sprawy na jaka smiesznosc sie wystawiasz, zebrzac po forum o jalmuzne, piszac o bm majac 5$ etc, etc. moze to glupie, ale Twoj wyraz twarzy zdaje sie to potwierdzac.

    po kilkudziesieciu Twoich postach jestem niemal pewien, ze nie ma takiej zyciowej plaszczyzny, w ktorej bylbys ode mnie lepszy. i ta wiedza w zupelnosci wystarcza.

    keep on rockin' donku waciku

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    to nie ja mam bulwersie wypisana na kazdym poście , sam wiesz czy napsialem prawde .. i ty sie z tą mysla mozesz nie pogodzic , ale cóz prawda troszke boli . Pzepraszam ze ci nie ublizam , ale nie znam cie osobiscie wiec nie bede cie ocenial , ale ty twierdzisz ze mnie znasz .Wiesz zadaj pytanie czy sam siebie znasz , bo moze okazac sie ze jestes jednak głupszy od mojej osoby ( czego z calego serca ci nie zycze)

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    tylko prosze , przestan tak brac słowa do siebie ... bo az sie zle czuje z tym ze teraz bedziesz myslal o swoim zyciu ( co jest z nim nie tak )

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    nie zdajesz sobie sprawy na jaka smiesznosc sie wystawiasz, zebrzac po forum o jalmuzne
    Bez przesady

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    nie no, co Ty? Stejki wacika to propozycje nie do odrzucenia. Inwestycja pewna jak w zloto za pomoca amber gold. Ludziska r u fkn serious? No normalnie trace w Was wiare. No chyba, ze wszystko 4 fun ;].

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jest jednak trochę prawdy w tym co mówi wacik, że cudzą kasę się bardziej szanuje. Wiadomo, że nie ma na to żadnej reguły, natomiast wiem z własnego doświadczenia, że tak często jest. Mnie co prawda nikt nie stejkował na profit, tylko po prostu dostawałem po kilka $.

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    ooo , jestem naprawde w ciezkim szkoku , ale dzieki temu chalange , mam cos co zastapilo moja motywacje ( zatkac pyski niedowiarkom) napisalem na pokertexas co mysle na temat wykresow z opr , sharkscope czy prolabsie , chodzo o to ze same staty to nie wszystko , jest cos w kazdym z nas co przeszkadza nam w dobrym midset , przestrzeganiu bm itp. NP:SharkScope - Online and Live Poker Statistics ten wykres to 200 mtt !!! co sie stalo z rolem? nl 200 , to jest odp (hu) kk<aa 600 $ mialem i wiebalem ... ale pytanie dlaczego zagralem , jak sie zastaniwicie to moze niektorzy zrozumija dlaczego mam taki roi....

  10. #30
    Norbercik, zaglosowalem na "TAK", wiec rozpoczynaj "czelędż". Taka prosba, jakbys mogl grac na Starsach i dal mozliwosc wyszukiwania sie to bym czasem wpadl poogladac. Mysle, ze moglibysmy zrobic taki performence, ze wpada ekipa z pokerzysta.pl i Ci mocno kibicuje. Moznaby tez nagrać taki filmik szkoleniowy dla ultrasów z Legii jak dopingowac swoja druzyne. Do tego podklad zespolu Weekend "Ona tanczy dla mnie". Hicior na YouTube gwarantowany!