Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 2 z 112 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1112
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    jak jestes w stanie przedplacic i udowodnic przebieg to postawie przeciwko Tobie kazda kwote up to 500$
    Zakładajcie się między sobą ,ok?. Hehe , lepiej może nie lekceważ , bo jeszcze będziesz 500$ w plecy . Pewność siebie to atut , ale tylko w przypadkach kiedy chodzi o decyzje które masz zamiar podjąć , a tego typu zarozumiałość to może przynieść rozczarowanie.
    Wiec na przyszłość zastanów się czy warto być pewnym siebie w ocenie kogoś? , czy bardziej postawić na pewność swojej osoby , mam na myśli o swoje decyzje .Bo jak podejmujesz decyzje i jesteś w tym pewnym siebie , to wtedy owszem masz dobrą cechę osobowości , a ocenę ludzi zostaw innym , bo brak ci wiary i masz dość niska samokrytykę . Chyba ze już wszystko wiesz o życiu , nie potrzebujesz doświadczenia , po prostu jesteś mistrzem , tak? ..

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Doli, błagam, powiedz, że mu za to płacisz. Bo jeśli on tak sam z siebie...

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Doli, błagam, powiedz, że mu za to płacisz. Bo jeśli on tak sam z siebie...
    Nikt mi nie płaci , tak uważam ze z 5$ jestem w stanie zrobić 500$ .( Pewność w swoją osobę, )

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    "nie ma kasy na mikrolimitach, wszyscy sa solid"

    a.. a.. aaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahah ahahahah XD XD XD

    zdaje sobie sprawe, ze glupki moga grac przyzwoitego pokera, ale takie? nie majace nawet cienia pojecia o istocie tej wspanialej gry?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    "nie ma kasy na mikrolimitach, wszyscy sa solid"

    a.. a.. aaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahah ahahahah XD XD XD

    zdaje sobie sprawe, ze glupki moga grac przyzwoitego pokera, ale takie? nie majace nawet cienia pojecia o istocie tej wspanialej gry?
    to może zaklad o next 500$

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    własnie solidne postanowienia , nie łamania bm , granie swojej gry , analiza , pewność siebie ? to są cechy które takiemu osobnikowi jak ty mogą znieść ten uśmieszek pajaca z klanu

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No dobra, będziemy pilnie śledzić postępy. Gdzie grasz i pod jakim nickiem tym razem?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    "nie ma kasy na mikrolimitach, wszyscy sa solid"

    a.. a.. aaaaaaaaaaahahahahahahhahahahahahahahahhaahhahahah ahahahah XD XD XD

    zdaje sobie sprawe, ze glupki moga grac przyzwoitego pokera, ale takie? nie majace nawet cienia pojecia o istocie tej wspanialej gry?
    Wiesz mam wrażenie że troszkę ciebie nosi , nerwy ci puszczają , taki z ciebie solid , midset kłania się . Z reszta czego ja wymagam od NAJLEPSZEGO GRACZA ŚWIATA , może jednak się czegoś nauczysz , co? . Wiesz mam wrażenie ze rozmawiam z chłopcem ok 26/28 lat który jest jak robot komputerowy i nie zna życia , ciekawe czy twoja dziewczyna mieszka z tobą? wiem że nie bo z facetem który ma rozum dziecka 18-20 lat , i ocenę świata widzi w innym świetle , wiec żyj sobie swoim życiem i przestań osądzać innych , sam na sobą sie zastanów. POZDRAWIAM CIEBIE , SZKODA MARNOWAC SŁOW NA DZIECKO

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Narazie sie zastanawiam , nad
    1 ps: wariacikwsp
    2 evp: srodmiesciePLD , moje stare konto WARIAT1506 , kazali mi zmienic nick .
    3 bet365: WARIATwawa
    4 wh : wariacik1

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Daj nam koniecznie znać, gdy tylko się zdecydujesz...