Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 102 z 112 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1112
  1. #1011
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    widzę , ze jednak chyba tym razem spasowałeś .. i nie jesteś , aż tak pewny siebie

  2. #1012
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Po kolei. Najpierw czekam na Twój filmik oraz na kasę. Potem pogadamy o kolejnym zakładzie.

    I wyjaśnij, czemu grasz w tej chwili na real money, zamiast odkładać na spłatę długu?

  3. #1013
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Zbawi cie 20 centow?

  4. #1014
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    hmm , fajnie wiedzieć , ze jednak boisz się przegrać ... haha , jak bys byl taki pewniak , to byś się zgodził bez żadnego ale ... oczywiście po spłacie zobowiązań wobec wczesniejszego zakladu..

  5. #1015
    Długo chłopa nie było ale trza przyznać, jak już wrócił, to w wielkim stylu.

  6. #1016
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    .. mam determinacje , i taki mindset , jakiego nigdy raczej nie zdobędziecie ..
    wtf

  7. #1017
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    ok .. wiesz postaram się jak najszybciej , wywiązać z umowy ... a warunkiem następnego zakładu będzie ze nagrasz filmik ,w którym się przedstawisz , po czym zesrasz a potem zjesz swoje gówno... co ty na to ? podejmiesz taki challenge , pieniędzy dla mnie nie musi być , będę miał naprawdę satysfakcje z samego filmiku..
    Wacik, już zanim to napisałeś miałem Ci uświadomić, że Twoje wypowiedzi aż kipią agresją a Twoje pierdolenie o mindsecie ma tyle samo wspólnego z tym pojęciem co Twoje granie z pokerem. Dopóki nie przebrniesz przez gruntowne leczenie psychiatryczne nie będzie z Ciebie pokerzysty i nie siadaj do stołu, dobrze Ci radzę. A teraz sobie pobluzgaj swoim niezrozumiałym językiem i będzie spokój.

  8. #1018
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    hmm , ciekawa wypowiedz ,ale wiesz nie mogę się z tym zgodzić , bo agresji w żadnej z moich wypowiedzi nie ma , jedynie co mogę ci powiedzieć , ze mam niezła bekę z twoich slow , sami zobaczycie ... Szkoda ze pan W tylko nie podejmie się wyzwania , a bardzo bym miał ubaw z jego głównej rolli w filmie pt " jak zjadam swoje gówno ".. a ty randi grasz w filmie pod Tytułem jestem obrońca uciśnionych... lub "Wielki adwokat z dupa w chmurach"

  9. #1019
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    Wacik, już zanim to napisałeś miałem Ci uświadomić, że Twoje wypowiedzi aż kipią agresją a Twoje pierdolenie o mindsecie ma tyle samo wspólnego z tym pojęciem co Twoje granie z pokerem. Dopóki nie przebrniesz przez gruntowne leczenie psychiatryczne nie będzie z Ciebie pokerzysty i nie siadaj do stołu, dobrze Ci radzę. A teraz sobie pobluzgaj swoim niezrozumiałym językiem i będzie spokój.
    hmm , ciekawa wypowiedz , ale dla mnie ona jest warta tyle samo co "3 kilo nichuja"

  10. #1020
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    Szkoda ze pan W tylko nie podejmie się wyzwania , a bardzo bym miał ubaw z jego głównej rolli w filmie pt " jak zjadam swoje gówno "
    Oddaj kasę, nagraj filmik - wtedy porozmawiamy o kolejnym zakładzie.