Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 101 z 112 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1112
  1. #1001
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    a co do challenge to znów , podchodzę do tego ... ale tym razem pod koniec , opublikuje tutaj wyniki

  2. #1002
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta

    ed: filmik bedzie epic, panie Wolandzie
    Oj napewno ... bez kitu chyba ktos mial problemy w dziecinstwie , oj polaczki , polaczki ...

  3. #1003
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    a co do challenge to znów , podchodzę do tego ... ale tym razem pod koniec , opublikuje tutaj wyniki
    Nie musisz, my sobie na bieżąco Twoje postępy śledzimy

  4. #1004
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    to zobaczysz , i się zdziwisz ... wiesz , jednak już daruje sobie dalsze dyskusje, pas .. wiec proszę cie , troszkę doświadczenia nikomu nie zaszkodziło ... wiesz troszkę się przy was nauczyłem... dziękuję i to szczerze .. mam determinacje , i taki mindset , jakiego nigdy raczej nie zdobędziecie .. ale chciałbym widzieć wasze miny jak już moje postanowienia postanowienia was ztiltuja , a niebawem zdziwko was wezmie ...

  5. #1005
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    to zobaczysz , i się zdziwisz ... wiesz , jednak już daruje sobie dalsze dyskusje, pas .. wiec proszę cie , troszkę doświadczenia nikomu nie zaszkodziło ... wiesz troszkę się przy was nauczyłem... dziękuję i to szczerze .. mam determinacje , i taki mindset , jakiego nigdy raczej nie zdobędziecie .. ale chciałbym widzieć wasze miny jak już moje postanowienia postanowienia was ztiltuja , a niebawem zdziwko was wezmie ...
    To co, zakładzik?

  6. #1006
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    to zobaczysz , i się zdziwisz ... wiesz , jednak już daruje sobie dalsze dyskusje, pas .. wiec proszę cie , troszkę doświadczenia nikomu nie zaszkodziło ... wiesz troszkę się przy was nauczyłem... dziękuję i to szczerze .. mam determinacje , i taki mindset , jakiego nigdy raczej nie zdobędziecie .. ale chciałbym widzieć wasze miny jak już moje postanowienia postanowienia was ztiltuja , a niebawem zdziwko was wezmie ...
    tak. Po roku wygląda na to że historia zaczyna sie od nowa...bardzo wiele sie nauczyłeś.
    Jak cie czytam to mi sie przypomina to Chłopaki nie płaczą - Psikutas i jego silna psychika (KB) - YouTube Jeśli nie wiesz kim był Psikuta, to sobie obejrzyj film. Bo to jest cos jak postać archetypowa dla takich kolesi jak ty

  7. #1007
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiesz raczej nie mogę sie założyć bo nie wywiązałem sie jeszcze , z jednego .... po drugie jak bym miał się założyć , to 1 punktem mojego zakładu było by ze podwójna stawka i ze filmik by był unieważniony , a raczej bys tyle nie zaryzykował ...wiec raczej , wątpię ze do zakładu dojdzie

  8. #1008
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    historia się nie zaczyna , bo ja pasuje z wami .. znam swoja wartość i sram na innych słowa ..

  9. #1009
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    wiesz raczej nie mogę sie założyć bo nie wywiązałem sie jeszcze , z jednego .... po drugie jak bym miał się założyć , to 1 punktem mojego zakładu było by ze podwójna stawka i ze filmik by był unieważniony , a raczej bys tyle nie zaryzykował ...wiec raczej , wątpię ze do zakładu dojdzie
    Oczywiście, że chętnie przyjmę zakład za podwójną stawkę. Ale masz rację, że najpierw musisz się wywiązać ze zobowiązań za poprzedni. I mam nadzieję, że jest dla Ciebie oczywiste, że nie przeznaczasz pieniędzy na grę dopóki nas nie spłacisz?

  10. #1010
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    ok .. wiesz postaram się jak najszybciej , wywiązać z umowy ... a warunkiem następnego zakładu będzie ze nagrasz filmik ,w którym się przedstawisz , po czym zesrasz a potem zjesz swoje gówno... co ty na to ? podejmiesz taki challenge , pieniędzy dla mnie nie musi być , będę miał naprawdę satysfakcje z samego filmiku..