Zobacz wyniki ankiety: da rade zrobic 500$ ?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    6 18.75%
  • nie

    26 81.25%
Strona 100 z 112 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 1112
  1. #991
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Na zebranie kasy - rozumiem. Ile? Określ kiedy dostaniemy nasza kasę.

    Wśród zobowiązań było jeszcze nagranie filmiku z przyznaniem, że wszystko co o Tobie pisałem, to prawda. Na to nie potrzebujesz dużo czasu, więc miej honor, nagrywaj i umieszczaj.

  2. #992
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wy to lubicie kopać leżącego.

  3. #993
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Wy to lubicie kopać leżącego.
    "Wy" towarzyszu Woland? I kopać dlatego, że oczekuję wywiązania się z warunków zakładu, które dobrowolnie przyjął?

  4. #994
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Tak ,wlasnie mialem cos na ten temat napisac , ze owszem wywiaze sie z kazdego warunku chalange , ale to tylko i wylacznie swiadczy o osobach ktore maja z tego niezla zabawe , honor , wlasnie mnie zastanawia ,jak taka osoba jak ty moze miec honor skoro jest szyderca... wywiaze sie z zakladu , ale dodam slowa od siebie , : kim dla mnie jestes , skoro znam swa wartosc a robie to tylko dlatego bo takie byly warunki challenge , i zazancze kim tzreba byc zeby miec z tego ubaw :P bo wiesz kim dla mnie jestes , chyba juz nie musze tego pisac , sam sobie dokonczyc mozesz ... i to samo powiem w nagraniu .. a jak wiezysz ze powiem tylko slowa ktore chcesz uslyszec , to chyba osiol ciebie splodzil jak myslisz ze powiem tylko to co mam powiedziec zadam ci pytanie , myslisz ze mam takie zdanie o swojej osobie ? jak tak , to masz ladnie zryty baniak i idz sprawdz czy po drugiej stronie komputera ciebie nie ma , bo chyba ktos zamknal za toba drzwi bez powrotu do rzeczywistosci ...

  5. #995
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pamiętaj tylko powiedzieć "wszystko co napisał o mnie Woland to prawda" - do tego się zobowiązałeś. Poza tym - gadaj se co chcesz.

    I pytam po raz kolejny - kiedy kasa?

  6. #996
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Tak użyję takiego sformułowania , i dodam ze to zarazem nie prawda , bo nigdy tak o swojej osobie bym nie powiedział i robię to dlatego bo mam honor , i muszę , ponieważ takie były warunki naszej umowy , a to ty wyjdziesz na pojebańca .. który ma z tego bekę , myślisz ze zniszczysz mnie psychicznie , sam siebie niszczysz , sorka już masz zniszczona psychikę ... wiec idź dowiedz się czy nie masz dwóch postaci pod główka ... co do hajsu, to oddam ...a jak spytasz kiedy , to powiem ci ze ciekawość to pierwszy stopień do piekła ... wiec uważaj , a teraz tak z ciekawości jak tam w twoim matrix ? masz problem ? opowiedz ,proszę ...

  7. #997
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    a i proszę ciebie , nie tiltuj ... bo matrix cie pokona...

  8. #998
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mój nick do transferu kasy na starsach: WolandPL.

  9. #999
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    3
    Ha! mam jubileuszowy 1000 post!

  10. #1000
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    i to w jakim watku, cos jak Main Event na pokerzysta.pl.

    wacik, a jak przeleje Ci 10$ na starsy to zrobisz z tego 500$ w miesiac?

    ed: filmik bedzie epic, panie Wolandzie