Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Projekcik

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Od jakiegoś czasu jestem namiętnym użytkownikiem serwisu hacker news, Hacker News
    Pomyślałem, że w ramach nauki web developerki(dla zainteresowanych Ruby on Rails) spróbuję zrobić podobny serwisik dla pokera. Adres tymczasowy: beta.pokerzysta.pl (chociaż aktualny stan to zdecydowanie alfa, albo nawet prealfa).

    W sumie to zasada jest prosta, wrzucamy linki i głosujemy na te ciekawsze, do tego możemy dodawać komentarze.
    Zamiast przeglądać różne strony zerkamy w jedno miejsce i z niego krążymy po pokerowym światku internetowym (ciekawy artykuł na pokerstrategy, interesujący wątek na 2+2, czy innym forum itd).
    Jakie rzeczy będą się pojawiały to zobaczymy, wszystko zależy od wrzucających i głosujących.

    Grafika pełni raczej rolę drugorzędną. Serwisik nie jest na razie zsynchronizowany z pokerzystą, poza tym, że zaimportowałem bazę maili i nicków,a hasła zostały wygenerowane losowo, tak, żeby nikt nie podebrał czyjegoś nicka.

    Żeby coś wrzucić trzeba być zalogowanym, więc na początek przy logowaniu zrestujcie hasło na jakieś nowe (niekoniecznie to z pokerzysty, a nawet lepiej jak będzie jakieś inne) - login,a potem klikamy link "nie pamiętasz hasła".

    ===========
    Wielka Prośba
    ===========

    Tak jak pisałem, to jest jakby mój projekcik edukacyjny jeżeli chodzi o webdeveloperkę, z nadzieją, że rozwinie się w coś ciekawszego. Dlatego proszę o zgłaszanie tutaj, albo na beta.pokerzysta.pl (jako post), na priva, fb czy maila, wszystkie informacje o błędach, wkurzających rzeczach, niedociągnięciach itd - bo na razie to jest tam tego mnóstwo, ale dużo łatwiej będzie mi ogarnąć za co wziąć się najpierw, jeżeli będę miał jakiś odzew.

    Z góry dziękuję.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Mały update:
    - poprawiłem linki do profili na stronie głównej
    - dodałem opcję edycji wpisu przez pierwszą godzinę od stworzenia.

    Na razie profil to jest w sumie zbiór zakładek - linki dodane przez użytkownika i linki polubione (można je sortować po czasie, głosach).
    Jak ktoś chce to może z tego korzystać jako zbiór pokerowych zakładek. (aby dostać się do profilu wystarczy się zalogować i kliknąć swój nick)

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Kolejny updejcik:
    - dodałem proste formatowanie tekstu oparte o markdown (w komentarzach i postach, nie w tytule).
    Najprostsze przykłady: **tekst** - pogrubienie, *tekst* - kursywa.
    Do tego kilka mniejszych fixow, prawdopodobnie niedługo podrasuję też trochę grafikę, ale bez rewolucji.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    a jest mozliwosc utworzenia wątku rail ? tak aby nikt nie mogl spamowac?

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie.

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    - można edytować swój komentarz w pierwszej godzinie od wrzucenia.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Ciekawy projekt...powodzenia Doli

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nieco większy updejt, głównie design + trochę wnętrzności Wszelkie uwagi, zgłoszenia bugów mile widziane.
    beta.pokerzysta.pl

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    189
    fuj ...co to jest!?

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dziękuję Grzesiu za konstruktywną krytykę