Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Witam!

    Czas na ostatni dzień eliminacyjny Little Big Tournament sezon 2 w FIRMIE! Do dnia finałowego, który rozegramy w sobotę awansowało już sześciu pełnych wigoru oraz nadziei wojowników I teraz pytania:
    Czy wpadnie poprzedni mistrz i rzutem na taśmę zostanie back 2 back szeryfem?
    Czy sponsorzy pozostaną sponsorami czy wyrwą się z matni i odzyskają zainwestowane żetony?
    Czy ktoś będzie na tyle odważny by poprawić swój wynik i zawalczyć o większego stacka?
    I ostatnie najważniejsze pytanie:
    Jaką objętość po zwiększeniu temperatury do 227 K i ciśnienia o 25331 Pa zajmuje powietrze, którego masa w warunkach normalnych zajmowała objętość 1m3(sześcienny)?

    Zapraszam wszystkich spragnionych gry (i dopowiedzi :P) do FIRMY na 19:00

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdrawiam!

  2. #12
    Yo!

    Faza eliminacyjna drugiego sezonu LBT zakończona! Trzy dni zmagań z których wczorajszy był najbardziej emocjonujący. Przynajmniej dla uczestników :P Powód oczywisty: ostatnia szansa... Klasycznie udało się trzem graczom co przy bardzo wyrównanej frekwencji wydaje się naturalne Zaskakująca za to była lista obecności na której w większości pojawiły się zupełnie nowe ksywki. A zdawałoby się, że dominować będą Ci, który walczyli bezskutecznie podczas dni A i B. Oczywiście nie zabrakło takowych i z uniesioną głową sprawdzali czy przysłowie "do trzech razy sztuka ma prawo bytu". Okazuje się, że szansa procentowa tej znanej przyśpiewki jest równa 50% :P Aż dwóch z czterech śmiałków (tak ładnie wczoraj przeze mnie nazwanych "sponsorami" :P) wyrwało się z fazy eliminacyjnej rzutem na taśmę gg. Co do samej gry wczoraj chyba było wesoło :P Nie wiem niestety dokładnie co się działo gdyż byłem wczoraj bardzo zajęty pracą w zakładzie stolarsko/tapicerskim braci Kłek :P Widziałem za to bardzo śmiesznego flipa: AT vs 44 flopku T36 (dwa piki: A pik i 4 pik u zawodników) turn 5 pik i river ofc 2 pik! (2 dwa na flopie a 3 na river? Nie ważne emocje te same :P) Takie rzeczy tylko w FIRMIE :P
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    MR W 85.400
    YOSHIN 82.700
    PALO 42.200
    ----------------------
    4. BUSHI
    5. ARKADIO
    6. BOYAN
    7. GAUDIN
    8. BARTEK3112
    9. ADRIAN
    10. KLEKFISH
    11. JAJO
    12. ALTIK
    13. LESZLO
    14. OWCA

    Pozdrawiam.

  3. #13
    Elo!

    Zapraszam na dzisiejszy finał drugiego sezonu Little Big Tournament !!!

    Po trzech dniach zmagań przy stołach i zbieraniu punktów rankingowych czas na ostatnie starcie :P
    Walka toczyć się będzie na klasycznym "full ringu" gdzie dziewięciu śmiałków zmierzy się starożytnej grze znanej pod tajemniczą nazwą Teksańskiego Klinczu!!! Bez zbędnego lania wody NIECH WYGRA NAJLEPSZY! :P

    Zapraszam do FIRMY na 14:00!

    Oto skład i stacki:
    UJEC 97 100
    ADAM 87 500
    MR W 84 400
    MATEUSZ 83 800
    YOSHIN 82 200
    TREBOR 70 200
    PALO 42 200
    QUEQU 38 800
    ENDRJU 31 800

    I- 1240, II- 740, III- 500


    UWAGA!

    Side otwarty będzie stolik cashowy więc zapraszamy kibiców do wesołego gamblowania. Ostatnio lwia część finalistów LBT dołączyła później do zmagań stolikowych więc akcji nie brakowało :P

    Pozdrawiam i do zobaczenia!

  4. #14
    Yo!

    Kolejny sezon LBT za nami. Podczas trzech dni eliminacyjnych frekwencja utrzymywała się na solidnym, równym poziomie dzięki czemu pot dnia drugiego nie zawiódł finalistów :P
    Dziewięciu twardzieli stanęło do walki i tylko trzech z nich miało szansę odejść z pełnymi łapskami. Każdy posiadał inną strategię, miał inne marzenia oraz dysponował innym niż pozostali stackiem. W tym sezonie okazał się iż ostatni będą pierwszymi... Aż dwóch shortów znalazło się w top 3. Jak to mawia mój znajomy "takie buty?" :P Ale to w końcu teksański klincz wiec nie ma się co dziwować :P
    Sam turniej nie dość, że zabawny (o dziwo atmosfera bardzo przyjazna :P) to jeszcze pełen zwrotów akcji i ciężkich spotów. Zaczęło się standardowo :P Pierwsze rozdanie i już set króli. Niestety nie opłacony. Drugie rozdanie i znowu króle... Tym razem opłacone pierwsza eliminacją... A wyglądało to tak: otwieram sobie spokojnie 22, Palo shipuje zaś MrW snap call. Pozbywam się kaczek i oglądamy AK vs KK. Bez niespodzianek i już po dwóch rozdaniach graliśmy w niepełnym składzie. Następną ofiarą był TREBOR, który mimo poważnego startu z buta po jakimś czasie zaczął z wyraźnymi sukcesami skracać swoj "stos" by pożegnać się z nami na 8 pozycji. Miejsce 7 to MATEUSZ, który nie grał zbyt wiele a większość stacka stracił bez showdownu obstawiając TREBORA na AA (kogo jak kogo ale tyś TREBOR asy widział! :P)Potem murował murował aż został zmuszony do jakieś 40 i zostawił nas w sześciu. Następne ofiara to UJEC czyli nasz największy stack. Po wielu ciekawych rozdaniach zdecydował się na squeeze AI vs otwarcie ADAMA i flat MrW... Niestety obudziłem się z KK na bb i jego T9s nie pozwoliło mu się utrzymać w grze. Następna eliminacja też należała do mnie. W tym spocie klasycznego race-a wygrało moje AK przeciw JJ (waleeeettt!) ADAMA. Po małej zrzutce na bubla kontynuowaliśmy zmagania i tutaj główną rolę grali ENDRJU i YOSHIN, którzy co rusz się ze sobą stackowali i wygrywał zawsze krótszy :P Aż do momentu A5 vs KQ gdzie As ENDRJU pozostawił YOSHINA bez szans na tutuł. Gra w trójkę nie potrwała zbyt długo (ENDRJU był dużym shortem i musiał walczyć o przetrwanie). Po paru rozdaniach Moje AJ walczyło z kaczkami ENDRJU i kolejny wygrany flip doprowadził nas do HU Tutaj bez emocji (no może poza wołaniem szósteczki :P) zrobiliśmy deal, flip o tutuł i zabraliśmy się za cash-a :P
    GG NH WP; Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. QUEQU
    2. MR W
    3. ENDRJU
    -------------
    4. YOSHIN
    5. ADAM
    6. UJEC
    7. MATEUSZ
    8. TREBOR
    9. PALO


    To by było na tyle Widać spodobała wam się taka struktura specjalnego eventu a to oznacza tylko jedno Widzimy się podczas sezonu 3 !!!

    Pozdro