Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam, jestem nowy, moja wiedza na temat pokera ogranicza się do podstaw aczkolwiek hierarchię układów kart znam. Ostatnio grając na pokerstars spotkałem się z sytuacją gdzie posiadając trojkę wygrałem z rywalem dysponującym kolorem. Z czego to wynika? Czy jest na to jakaś zasada? Bo myślę że poznałem reguły gry na tyle aby grać ale nie wiadomo mi nic na ten temat. Z góry dzięki za odpowiedź.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Musiałeś mieć fula. Podaj konkretne karty, a nie opis slownomuzyczny...

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Taa, system zero-jedynkowy (komputery, kalkulatory, itp.) nie oszukuje. Musiales popelnic niedopaczenie i tyle. Z fullem jako pierwszym podejrzanym.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A w jaką grę grałeś?

  5. #5
    Grałem w Texas Hold'em. O inny układach nie mam mowy bo wyraźnie pisało w tym oknie dialogowym kto co ma, ja miałem trojkę, on miał kolor. Ale już z waszej rozmowy wynika że nie ma żadnych wyjątków. Zapytałem o to innych graczy na tym stole. Jeden z nich odpowiedziałem żebym z powrotem wrócił do szkoły pokera. Rozumiałbym tą odpowiedź gdyby była na to jakaś reguła. Ale skoro nie ma reguły a ja mogłem źle spojrzeć to raczej odpowiedź trochę nie na miejscu. Ale jak już wyżej pisałem, na shoutboxie wyświetliły się nazwy dla upewnienia się spojrzałem na nie i jest właśnie taka sytuacja jak opisałem.

  6. #6
    hehe no ciężko teraz o podanie kart, nie pamiętam a screena nie zrobiłem, no szkoda ;/ (miałem taki zamiar ale zamknąłem w pośpiechu okno w którym była wcześniejsza rozgrywka).

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Uruchom PokerStars, wybierz Request -> hand history, wybierz przedział, w którym będzie to rozdanie. Dostaniesz hand history na email, znajdź w nim tę rękę i wklej na forum.