Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez OrFrAiRe Zobacz posta
    A wiesz moze Gieras jak zrobic zeby na stole mi pokazywalo statystyki stolu ? Vpip i PRF starczy ale nie umiem tego ustawic ;/
    Powinny wyświetlać się domyślnie, jeśli nie: HUD Options -> Config Properties -> w środkowym panelu (HUD settings) powinna być zaznaczona opcja Settings/HUD select. Poza tym staty, które chcesz wyświetlać, można ustawić w: HUD Options -> Main Popup -> panel Table Stats.

    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    heh chcialbym zeby to bylo takie proste, ale gralem ostatnie tygodnie na innym kompie, gdzie mialem triala i teraz jak juz mam swojego chcialem sobie zgrac huda, ktorego wczesniej nieeksportowalem a tu kupa bo trial sie skonczyl a ja zostalem na lodzie i znowu bede go musial konstruowac czego mi sie po prostu nie chce robic. Myslalem, ze jest zapisany gdzies tak jak stand pop upy
    Przecież każda licencja obsługuje 2 kompy, logujesz się na holdemmanager.com, kopiujesz License Key, wklejasz na kompie, na którym skończył Ci się trial i wtedy możesz sobie wyeksportować config

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Rzeczywiscie, bylem przekonany, ze jest inaczej. Dzieki. Zaoszczedzilem z 2h .

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Udalo sie ! Dziekuje serdecznie Gieras

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    gdzies ktos pisal ze HM2 zamula ostatnio. Mi tez zamulal, ale sytuacja bardzo wyraznie sie polepszyla jak postawilem na lapku 64bitowa siodemke. Nie wiem za bardzo dlaczego, czyzyby dodatkowe 2GB ramu tyle zmienialo? Zaznacze, ze na moim acerze mam najwyzej sredniej klasy twardziela - deczko za wolny.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Win 7 64 bit + i5 + 8 GB ramu + dysk SSD -> HUD update'uje staty zanim rozdanie dobiegnie końca