Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Grałem do niedawna na jednym z roomów Ongame, ale spadek ruchu w ostatnim czasie jest dość dramatyczny, w turniejach gra 40-50% liczby graczy z przed paru miesięcy, sng w zasadzie przestały się zapełniać, na cashowych stolikach posucha.
    Wiem, że były jakieś zmiany (odejście bwin do partypoker?) i to pewnie ich skutek, niemniej powstaje pytanie gdzie grać.

    Unibet?
    PartyPoker?
    Tylko PS?

    Proszę o rady poparte doświadczeniem, z góry dziękuję za "słyszałem, że na xxpoker jest fajnie".

    Pozdrawiam

    PS: Jutro live w Mariocie 200+20pln anyone?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Cześć Tscher.

    Myślę, ze powinieneś spróbować sieci Ipoker. W tej chwili jest zaraz za PS i Party pod względem trafficku. Dobry soft, możliwość uzyskania niezłego cashbacku, renomowane brandy. Dodatkowo atrakcyjne promocje dla graczy mtt i sng. Moim zdaniem w tej chwili jest to dobry kierunek, niezaleznie czy grasz cash czy mtt

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Jakie są roomy na ipoker najkorzystniejsze?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    najwieksze: Poker770, William Hill, Titan

  5. #5
    Jeszcze fajna alternatywa moze byc revolution gaming-traffic przyzwoity,dobry cashback,soft nienajgorszy,dostepnosc gry z Amrykanami.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    9
    iPoker, Party, Full Tilt, Starsy? To tak patrząc po samym ruchu.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2013
    Przegląda
    Wro
    Posty
    19
    Oprócz Poker Stars można jeszcze pograć na Betsson Poker, Titan Poker Everest Poker ewentualnie na Bet 365 ale wszystko zależy od Twoich oczekiwań.
    Najlepsze poker roomy dosyć rzetelnie są opisane na poker24.pl spokojnie można się sugerować ich recenzjami, raczej nie są robione pod kątem zaprzyjaźnionego bukmachera (jak gdzie indziej się zdarza .

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Cześć! Poniżej przesyłam link do newsa o promocjach na luty. Ponad $13 000 dodane w prywatnych promocjach, mega value!

    $13 000 w prywatnych promocjach w Lutym dla graczy P4F - Play4Free.pl
    Ostatnio edytowane przez mkiller ; 04-02-2013 o 09:42

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2013
    Przegląda
    internet
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez kowal85 Zobacz posta
    Najlepsze poker roomy dosyć rzetelnie są opisane na poker24.pl spokojnie można się sugerować ich recenzjami, raczej nie są robione pod kątem zaprzyjaźnionego bukmachera (jak gdzie indziej się zdarza .
    rzeczywiście rzetelnie opisane roomy, można spokojnie się sugerować tym tekstem.