Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    6
    Witam wszystkich forumowiczów. Jeśli zaglądasz w ten watek, to mam nadzieje, że jesteś zainteresowany. Jak dobrze wiemy pokerowy biznes jest dochodowy, jeśli się tylko gra z rozwaga. Nurtuje mnie jedno pytanie... Czy znalazłby się ktoś chętny na wspólną grę. Pomyślałem, że można by było wynająć stancję gdzieś w Polsce i po prostu grać. Najlepiej gdyby znalazły się 2-3 osoby (z własnym internetem). Jestem w 100% pewien, że czynsz oraz podstawowe potrzeby nie stanowiłyby kłopotu. Poza tym wiadomo, że co kilka głów, to nie jedna i każdy mógłby się od kogoś czegoś nowego nauczyć.
    Sądzę, że bankroll składający się z 300$ powinien spokojnie wystarczyć.
    Co Wy o tym myślicie?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    $300? no offence, ale myśląc o grze 'for living' warto było by mieć dobre zabezpieczenie na wypadek 'downswinga'. Anyway, good luck

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    6
    Tu sie mylisz. 300$ mysle, ze na start powinno spokojnie wystarczyc grajac satelity na poczatek. Sam je gram i wcale nie jest tak trudno. Wystarczy ugrac 3 i juz mamy niezla pule. Spojrz MCK_753 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Następny Wacik. Doświadczeni pokerzyści nie wiedzą, on wie.

    Powodzenia...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    ja zobaczyłem to 300$ to pękłem... m_c_k. Po prostu tego nie rób. Mam coś podobnego juz za sobą, tylko że ja wynajmowałem 2-pokojowe mieszkanie sam... 400E miałem miec z rakeback itd...itp... jednak jesli o mnie chodzi to koszty mnie przerosły a sama gra wygląda już zupełnie inaczej... Dobrze ci radze. Naucz sie grać i zacznij myśleć o czymś takim. Granie na siłę, żeby wyciągnąć minimum jest bez sensu.

    Dzisiaj mój wątek jest zaraz pod twoim, więc możesz sobie zobaczyć. Ja w tilt wpadałem jak nie wygrywałem, nie potrzebowałem nawet bad beatów i swingów. Wystarczył przestój
    Ostatnio edytowane przez 2Jacks ; 12-02-2013 o 16:15

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    6
    Cieszę się, ze mogę z kimś tutaj polemizować. Te 300$ miałem na myśli jako kwotę minimalna na sama grę. Wiadomo, ze czym więcej tym lepiej i zapomniałem napisać o najważniejszym aspekcie, że trzeba mieć swoje zaplecze finansowe na początek (na wynajem itd) . Myślałem ze każdy to zrozumie Chciałem własnie sam się angażować, lecz doszedłem do wniosku, że to nie nauczyło by mnie nic nowego.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    6
    wiem coś o tym, bo przez to przechodziłem. Wydałem w pokerze już niezły samochód, lecz pociesza mnie tylko fakt, że nie z własnej kieszeni.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Na mój gust to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Proponujesz po 300$ i ja w zasadzie nie wiem jak to wymyśliłeś? To jest twoim zdaniem minimum? Co ty chcesz grac z takim BR? Inni tez musza mieć 300$? 300$ br coś gwarantuje? Chyba ważny jest winrate

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    6
    mam na myśli satelity tylko i wyłącznie na początek (sundaye, nighty fifty oraz 40K) Chyba, że za fpp uda się pomyślnie przejść 4 z rzedu . Grając zooma minimalizujemy koszta rebyow. Wystarczy, że wpadną 2 sundaye tygodniowo to już mamy niezły plus. A na 2 osoby to jest bardzo mała poprzeczka. Słucham Twojej opinii

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No ja chyba nie za bardzo będę wymieniał opinie... nie mam pojęcia co to sa sundaye night fifty itd... rób jak chcesz. Dla mnie to głupota... Poza tym system komuny w której wszyscy mają sie zrzucać na wpołna kupkę to już chyba są po prostu jaja