Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nowe madipoker

  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    W styczniu rozpoczynamy nowy sezon MARDIPOKER, od kilku lat była to największa liga THNL na Śląsku, jednak w tym sezonie frekwencja nie była najlepsza. Właśnie dlatego zakładamy ten temat, chcemy dowiedzieć się od was (graczy) co powinniśmy zmienić w tej legendarnej lidze, żeby znowu stała się największą ligą na Śląsku ... czekamy na wasze pomysły i opinie, chcemy dowiedzieć się od was czego oczekujecie od NOWEJ LIGI MARDIPOKER ...

    p.s.
    Mój apel kieruje również do potencjalnych sponsorów, jeżeli ktoś (pokerroom lub jakiś portal pokerowy) jest zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy proszę o kontakt na PW

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja proponuje zmienic buy in z powrotem na 1 r 1a i sprobowac grac w srody

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    nasza propozycja to:
    BUY IN: 40
    1 rebuy + 1 addon
    Znacznie więcej zostanie wtedy w puli każdego turnieju

  4. #4
    Elo!

    Ja też jestem za opcją 40 1r i 1a tylko nie pasuje mi środa. Problem z nią jest taki, że nigdy w środy nie było frekwencji. EPG nawet przenieśliśmy na poniedziałek bo w śordy za dużo ludzi wolało ogląda LM czy coś tam innego :P Ja jestem za piątkiem. W sobotę mało kto idzie do roboty a imprezę piątkową można zacząć później :P Albo już w FIRMIE :P

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to fakt ze sroda moze byc slaba - moze faktycznie piatek sprobowac troche wczesniej np 18:30 (choc mnie osobiscie piatek nie pasuje)