Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Witam kolegów

    Mam problem ze znalezieniem nazwy programu do analizy rozdań, z którego korzystałem kilka lat wstecz. Program potrafił rozbić rozdanie na wszystkie etapy: preflop, flop, turn i river. Na każdym z etapów była ramka, gdzie wpisywało się ręcznie zakres własnych kart oraz przeciwnika, później z ramki można było wypóścić kilka strzałek oznaczających różne akcje jakie można powziąć na danym etapie, typu bet, raise, czek itp. oraz zakres rak z którym się to robi. I program wyliczał różne wartości typu equity itp. i przechodził do następnego etapu gry. Można też było wkleić historie rozdania i program sam rozbijał je na poszczególne streety, po czym można było modyfikować zakresy i inne parametry w rozdaniu i patrzeć jaki by był jego wynik gdyby zrobić inną akcję niż w rzeczywistości.

    Wiem, że zapewne dość to zagmatwałem opisując, ale na tyle pozwala mi moja pamięć i wspomnienie co program oferował. Ogólnie, super narzędzie do analizy gry. Mam nadzieję, że ktoś korzystał lub korzysta z niego i wrzuci nazwę.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    cardrunners-ev-calculator

    jak rozkminisz jak to moze sie przydac bez doktoratu to daj znac

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    cardrunners-ev-calculator

    jak rozkminisz jak to moze sie przydac bez doktoratu to daj znac
    Dziękuję kolego, tego szukałem