Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witajcie.
    Kiedyś grałem trochę w pokera na stars i FTP, zostało mi wiele roomów do "obskoczenia", ale przerwałem swoją przygodę z grą. Teraz chciałbym to wznowić i zbudować spokojnie bankroll poprzez wyrobienie bonusów od wpłaty w połączeniu z jakąś stroną, która oferuje coś na zasadzie rakeback. Chciałem to zrobić za pośrednictwem pokersavvy i powymieniać pkt. na nagrody bądź pieniądze, ale znajomy grający w pokera napisał mi dzisiaj, że pokersavvy to ściema i jego oszukali.

    Co Wy sądzicie na temat pokersavvy? Wiem, że kiedyś mój znajomy normalnie dostawał od niech gotówkę na jego konto w MB za wyrabianie kolejnych roomów. Czemu teraz nagle miałby to być wałek?

    Chyba że znacie jakieś inne serwisy, które pomogą w zbudowaniu bankrolla dając dodatkową kasę/rakeback za wyrabianie bonusów na pokerroomach?

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja bardzo dużo roomów obskoczyłem z pokersource - nigdy nie miałem żadnych problemów.

  3. #3
    Ok, obczaiłem to i jest tu taki punkt:

    Q: I have downloaded the poker room application in the past but never made a deposit at that site. Do I qualify for Instant Bankroll?

    A: No. If you have ever downloaded the application, you do not qualify.
    Czyli jak miałem kiedyś soft np. Party Poker ale nie miałem tam konta to i tak jest lipa? A jak usunę wszystkie pliki związane z poker roomem, albo zrobię to na innym systemie?

    Btw. czy np. te "free 125$ on PartyPoker" dyskwalifikuje jednoczesne wyrabianie bonusu od wpłaty?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mephedronist Zobacz posta
    Ok, obczaiłem to i jest tu taki punkt:


    Czyli jak miałem kiedyś soft np. Party Poker ale nie miałem tam konta to i tak jest lipa? A jak usunę wszystkie pliki związane z poker roomem, albo zrobię to na innym systemie?
    Czytamy ze zrozumieniem. Pytanie, które zacytowałeś dotyczy zrobienia depozytu, a nie założenia konta.

  5. #5
    Albo jestem ciemny albo nie zrozumiałem, albo to i to...
    Czyli, jak miałem soft i grałem na Party Poker dajmy na to na Play Money to jestem kwalifikowany do wzięcia udziału w tej imprezie poker source, czy nie? Bo ja zrozumiałem, że nie. Że nigdy nie mogłem mieć zainstalowanego softu Party.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A mogłeś grać na playmoney nie mając konta?

  7. #7
    Grałem wtedy na zmyślone dane, to było dobre 5 lat temu gdzie człowiek był młody i wpisał bzdurne dane jak się gdzieś logował. Ale była taka sytuacja i od tego czasu nie reinstalowałem systemu.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mephedronist Zobacz posta
    Grałem wtedy na zmyślone dane, to było dobre 5 lat temu gdzie człowiek był młody i wpisał bzdurne dane jak się gdzieś logował. Ale była taka sytuacja i od tego czasu nie reinstalowałem systemu.
    Chodzi zapewne wyłącznie o to, czy zakładałeś już wcześniej konto na danym roomie. Jeśli zakładałeś, to zgodnie z regulaminem roomu nie możesz założyć drugiego, a założenie nowego jest wymagane przez portale bonusorodne.