Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    6
    Witam!
    Ostatnio zainteresowała mnie pewna rzecz na pokerestars. Czasami w trakcie grania turniejów podglądam sobie co w danej chwili robi team profesjonalistów pokerstarsa, a szczególnie Ana Marquez. Wcześniej w ogóle o niej nie słyszałem, nie widziałem jej też w żadnym programie tv. Zauważyłem jednak pewnego razu, że często dochodzi bardzo daleko w turniejach. Ostatnio podglądałem ją w weekend, grała parę turniejów w których zaszła bardzo daleko - 2 razy finałowe stoły (kończyła chyba na 4 i 2 miejscu turnieje z głównymi nagrodami w okolicach 100k), skończyła też min. w pierwszej setce (skończyłem oglądać jak zostało chyba z 60 graczy) niedzielny sunday million i inny mniejszy turniej. Zastanawiam się czy to wszystko możliwe. Jej biografia nie jest zbyt bogata - 10, 9 i 32 miejsce w jakichśtam turniejach na żywo w 2011r. W porównaniu do niej, czasami tam grający Staszko, Heinz czy Veldhuis to kompletni amatorzy, odpadający z turniejów dużo wcześniej. I taka dziwoja znikąd kończy kilka dużych turniejów z paroma tysiącami uczestników na takich miejscach w ciągu kilku dni? Rozumiem, że można być zajebistym graczem i nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale to mi się wydaje nierealne. W każdym turnieju trzeba wygrać co najmniej kilka rzutów monetą, a te rzuty wydają się zawsze dla niej szczęśliwe. Szczególnie dokładnie przyglądałem się jej w 1 turnieju, gdzie skończyła chyba 4 i zgarnęła coś koło 20k. W ciągu chyba szczególnie intensywnej godziny miała parę dam - wygrała all-iny z 2 przeciwnikami, później z 88 wyeliminowała klienta z AQ, 2 razy miała KK, a kto wie co miała w rozdaniach bez pokazywania kart. I to wszystko w ciągu dosłownie kilkudziesięciu minut. Już nawet przestałem liczyć ile w wygrała all-inów w sytuacji 50/50, albo gdy miała nawet słabsze karty. Zauważyłem też, że w turniejach bardzo dobrze sobie radzi nijaki Caio Pessagno z teamu online, który również nie ma żadnej biografii. Tak jak mówiłem, nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i nie wiem po co mieliby robić jakieś przekręty, skoro w każdej sekundzie zarabiają tysiące dolarów na turniejach i cashgame'ach. Ale może rzeczywiście jest im mało i z tym oprogramowaniem jest coś nie tak? A może to ja szukam dziury w całym i oni naprawdę są tacy świetni? Już nawet nie chcę komentować innych dziwnych rzeczy, które się dzieją w trakcie rozdań. Ma ktoś zdanie na ten temat?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Uwierz, ze wiekszosc ktora zalicza takie wyniki ma podobny rush bo inaczej sie nie da zajsc daleko w takich turniejach.

  3. #3
    PS to ściema odsyłam do mojego tematu niżej.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2013
    Przegląda
    Wro
    Posty
    19
    Może i teoria spiskowa, ale z drugiej strony bez większych problemów dało by się manipulować programem tak aby zwiększać prawdopodobieństwo wygrania konkretnej osoby przy stole bez wzbudzania większych podejrzeń...

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez kowal85 Zobacz posta
    Może i teoria spiskowa, ale z drugiej strony bez większych problemów dało by się manipulować programem tak aby zwiększać prawdopodobieństwo wygrania konkretnej osoby przy stole bez wzbudzania większych podejrzeń...
    Doprawdy? Także w systemach, których losowość jest certyfikowana przez wyspecjalizowane w tym firmy?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    9
    Dokładnie, nie ma co się dopatrywać jakichś spisków bo ten soft jest przecież testowany. Poza tym nie rozumiem trochę argumentu typu przyszła znikąd, że niby co - jak ktoś jest dobrym graczem to się rodzi z 10 wygranymi turniejami na koncie?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2013
    Przegląda
    internet
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Doprawdy? Także w systemach, których losowość jest certyfikowana przez wyspecjalizowane w tym firmy?
    Nie wiem czy wiesz ale tego typu "wyspecjalizowane firmy" po przyznaniu certyfikatu danej witrynie, i zgarnięciu hajsu, nie poświęcają jej więcej zbyt dużej uwagi. Jeśli pokerstars (szcególnie na niższych stawkach) jest losowy to ja jestem święty turecki Oo

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Sorry, jak przeczytałem Pessagno, to musiałem zareagować. Zerknij na wykres Pessagno na sharku (SharkScope - Online and Live Poker Statistics), jaki ma volume i jaki wykres, jak dla mnie jeden z najbardziej solidnych MTT pro na PS, grałem z nim sporo razy i zawsze bardzo nieprzyjemnie się gra jak siedzi w późnej fazie po twojej lewej, w pełni zasłużenie dołączył niedawno do teamu pro. Czasami przy takim volume zdarza się mega hot run i tak samo jak mega downswing. bigdogpckt55s w styczniu zrobił koło 400k wyników (2x ft SM), właśnie słuchałem jak na TPE opowiadał, że to był jego sickest hot run ever - normalka. Problem w tym, że taki hot run trzeba umieć dobrze wykorzystać.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    8
    Też uważam że to ściema albo jakoś ją promują