Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 133
  1. #1
    Jeśli ktoś jeszcze widzi lub czuje że jest jakiś system zapraszam do dyskusji razem dojdziemy do tego i rozjebiemy ten cały system a wiem że jest bo idąc tokiem myślenia pokerstarsbota to najlepsze rozwiązanie dla PS. Nie wygrywają ciągle Ci najlepsi pokerzysci bo po co mają odstraszać fishe którzy wygrywając z jakimiś słabymi kartami wciągają sie w gre i gra więcej osób przez co ps zbiera więcej rake. Zaczynam powoli rozgryzać ten system a chodzi w nim o to żeby dzielić pule raz dla jednego gracza a drugi raz dla innego tak żeby kasa była ciągle w obrocie na PS. Panowie ruszcie głowami poker online to jedna wielka ściema i jak rozjebiemy ten system to wtedy zaczniemy zarabiać prawdziwą kase. Ja idę się teraz zdrzemnąć a was zapraszam do dyskusji.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    rozjebiemy ten cały system

  3. #3
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    A mógłbyś się zająć ongame. PLS

  4. #4
    Ostatnio pograłem trochę tym systemem a raczej próbowałem i powiem tak w 1+r 14 miejsce w pare minut 250tys żetonów. Doszedłem do 1000 miejsca byłem wtedy 4 ale w tym momencie system jakby się trochę zmienił i odpadłem. Nie patrzyłem na to czy mam AA czy 27 tylko grałem samym systemem np wygrałem 4all in z 37.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    ale w tym momencie system jakby się trochę zmienił i odpadłem
    Och nie!!!

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Przecież już pokerstarsbot pisał, że ten system to sztuczna inteligencja i widząc, że go wykorzystujesz, zmienia się na twoją niekorzyść.

  7. #7
    Witam. Do tej pory nie udzielałem się na forum, bylem raczej obserwatorem Gram na PS od roku i także wydaje mi się ze coś jest nie tak z oprogramowaniem. Mozna zauważyć ze oprogramowanie dobiera flop/turn/river tak aby było jak najwięcej akcji (set vs lepszy set, full house vs set, quads vs full house itp.) szczególnie na cashgame aby był większy rake; słabe karty często (rozumiem ze to się zdarza ale na PS jest to zbyt częste) wygrywają z lepszymi kartami (przykłady z dzisiejszych turniejów które grałem:
    AA vs. K3s - oczywiście koleś z K3 dostaje flush
    AJo vs KTs vs Q6o!! - koleś z Q6 dostaje runner, runner i set 6
    99 vs 64 - 6 na flopie i 4 na river!!!
    koleś wchodzi z 72 i dostaje 2 pary na flopie :/
    AK vs K9s - runner, runner i set 9
    AQ vs A7 - runner, runner i set 7
    Zdarzają się tez dziwne rozdania (zbyt często) np: AA vs. KK vs JJ vs K9; pas Q8 preflop i na board QQQ LOL; czesto takie same ręce np dzisiaj: QJ vs QJ (i na flop JJ i podział puli LOL); AQ vs AQ;97 vs 97 (oczywiście obaj trafiliśmy strita na flopie!!!) ; Koles który wygrywa większość rozdań (ma aż takie szczęście??!!!) m.in. wygrał (w nawiasie jego ręka) AA vs (K3); (72o)(trafia 2 pary an flopie) następne rozdanie dostaje AJ i trafia 2 pary na flopie!!!; AJ vs (88); A3 vs (A5) i jeszcze kilka ale nie pamiętam dokładnie (i oczywiście jest chip liderem). Bardzo często na board spadają Asy (za często). Wszystkie przykłady TYLKO z dzisiejszego dnia, a jest ich o wiele więcej i o wiele bardziej absurdalnych. Polecam obejrzeć filmiki na YT autora magic612 - wiele ciekawych przykładów i wyjaśnień i śmiesznie komentuje ;p. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez pokerface ; 14-11-2012 o 00:16

  8. #8
    Polecam ten film The Best of Magic612 Part 1 - YouTube. Pokerstars pomaga fishom żeby rybki nie uciekły z akwarium (LOL) :/

  9. #9
    Cześć. Widze że wkońcu ktoś mnie popiera. Ludzie myślą że sobie coś wkręcam a to widać że to wszystko jest podkręcone i jakoś to musi działać ale sam nie dam rady tego rozgryźć. Powiem tak próbowałem grać systemem i nawet mi to nieźle wychodziło zawsze byłem bardzo wysoko w szybkim czasie ale schody zaczynają się później w dalszej fazie turnieju kiedy jesteś pewny że to twoja pula a tak nie jest. Wydaję mi się że są 3 fazy tego wczesna-bardzo dużo rąk jest wygranych lidera średnia juz mniej itd.. Z tym co pisał pokerstarsbot że zawsze jak są 2 eliminacje to wygrywa najmniejszy stack to brednie chociaż dosyć często się to zdarza. Bez pomocy innych nie rozgryze tego nie stać mnie na eksperymentowanie swoją solidną grą na cash stołach coś zarabiam dzięki temu że potrafie spasować bardzo mocne układy bo wiem że przeciwnikowi soft dał trochę lepszy, oczywiście jest też odwrotnie wtedy wyciągam ile się da . Takich sytuacji jest mnóstwo na ps w turkach że lider wygrywa z A3 na AK już nie mówię o innych kartach takich jak 27 34 58 itd. Analizowałem grę rusków którzy grają prawdopodobnie tym systemem i jest dużo takich którzy ogarniają wczesną fazę turnieju ale później się gubią. Zastanawia mnie jeszcze to czy oni nie jadą na jakichś dopalaczach tzn programach wspomagających to by wtedy trochę wyjaśniało... Nie twierdzę że każdy lider turka gra nieuczciwie ale większość nie gra normalnego pokera..

  10. #10
    Dzisiaj natomiast miałem chyba najlepsze 100 rozdań w turnieju (45 os.). Wiec w tych 100 rozdaniach miałem: 6xQQ (panie mnie polubiły ); 2xAK; 1xAA ,a także np: AJ, AQ, KQ. Nieźle . Czasami czekam, czekam i czekam i nie mam nawet głupiego AT a dzisiaj O.o. Nie mowie ze sie nie ucieszyłem ale jak dostałem 6 raz QQ w tak krótkim czasie to się zacząłem śmiać . Oby zawsze takie rozdanie . Nie wiedziałem gdzie zamieścić post ale dotyczy tez systemu wiec dałem tutaj. edit. Własnie skończyłem turniej i nie obyło się bez niespodzianki: A7 vs. 73s!!! oczywiście na flopie spada 3 (koleś short stack odpada z turnieju); 1na1 - 2 pierwsze rozdania i 2 razy remis (A7 vs A8 na board spada A33xx nie pamiętam dokladnie, AJ vs 88 na board spada 23456 LOL).
    Ostatnio edytowane przez pokerface ; 14-11-2012 o 22:27