Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 133
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Zgadza się, akurat ta ręka nie jest dobrym przykładem.

  2. #42
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez martino Zobacz posta
    Zgadza się, akurat ta ręka nie jest dobrym przykładem.
    Dlaczego nie potraficie pojąć, że ŻADNA ręka nie jest dobrym przykładem? Nie ważne jaka jest szansa - 1%, 0,01% czy 0,0000000000000000000000001% - tak czy siak to prawdopodobieństwo KIEDYŚ wystąpi, a wtedy wrzucicie taką ręką na forum i podniesiecie raban.

    Żeby ktokolwiek z Was miał rozsądnej wielkości bazę rąk i ją udostępnił do analizy. Żeby na tych kilku milionach rąk można było stwierdzić, że faktycznie przegrywacie flipy w powiedzmy 65%. Ale nie, nikt z Was takiej bazy nie udostępni, bo zapewne po prostu nikt z Was nie ma bazy rozsądnej wielkości i tylko wklejacie jakieś debilne rozdania.

    Ja już w swojej karierze przegrałem karetę dam. Zdarzyło Wam się? Nie? To znaczy, że mnie oszukują bardziej niż Was.

  3. #43
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ja już w swojej karierze przegrałem karetę dam.
    aaa naaa jaaakim sooofcieee?

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    aaa naaa jaaakim sooofcieee?
    A na Ongame :P

  5. #45
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Mnie też się zdarzyło, że przegrałem karetę dam. Prawie 4 koła euro na tym zarobiłem

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Mnie też się zdarzyło, że przegrałem karetę dam. Prawie 4 koła euro na tym zarobiłem
    No widzisz, a ja niestety bez żadnego bad beat jackpota. OSZUSTWO!

  7. #47
    Dołączył
    Nov 2012
    Przegląda
    Sławno
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dlaczego nie potraficie pojąć, że ŻADNA ręka nie jest dobrym przykładem? Nie ważne jaka jest szansa - 1%, 0,01% czy 0,0000000000000000000000001% - tak czy siak to prawdopodobieństwo KIEDYŚ wystąpi, a wtedy wrzucicie taką ręką na forum i podniesiecie raban.

    Żeby ktokolwiek z Was miał rozsądnej wielkości bazę rąk i ją udostępnił do analizy. Żeby na tych kilku milionach rąk można było stwierdzić, że faktycznie przegrywacie flipy w powiedzmy 65%. Ale nie, nikt z Was takiej bazy nie udostępni, bo zapewne po prostu nikt z Was nie ma bazy rozsądnej wielkości i tylko wklejacie jakieś debilne rozdania.

    Ja już w swojej karierze przegrałem karetę dam. Zdarzyło Wam się? Nie? To znaczy, że mnie oszukują bardziej niż Was.
    Przebijam. Przegrałem karete Króli... Zdziwienie nie do opisania aczkolwiek możliwe.

  8. #48
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez INeverBluff Zobacz posta
    Przebijam. Przegrałem karete Króli... Zdziwienie nie do opisania aczkolwiek możliwe.
    Nie oszustwo?

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Aha, chciałem jeszcze dodać, że zawsze jak mam AA na big blindzie, to dostaję walk

  10. #50
    Ludzie widze że powoli zaczynacie zauważać że coś jest nie tak. Ja np grałem wczoraj w micromilion. Bardzo dobrze mi szło byłem wiekszość turnieju w pierwszej 10 do momentu kiedy na stole pojawił się pewien nick z Rosji. Nie pamiętam dokładnie jakie to były ręce ale wyglądało to mniej więcej tak on przebija ja na ręce QQ a widze że gra dużo rąk to go jeszcze raisuje on All in i co sie pokazuje na flopie. Q i jakieś śmieci myśle super kolejne 20k żetonów moje a tu bam na flopie dostał strita a wchodził all ina z A8.. no nic myśle przyfarcił 20 k mi ubyło ale i tak jeszcze miałem sporo żeby wygrać turniej. Za jakiś czas znowu on przebija ja 1010 sprawdzam i soft oczywiście daje juz na flopie mi 10 to przebijam go ostro wiadomo (żaden draw nie szedł) on wali all ina z A6! i na riverze stricik ponownie dla niego. Ja się pytam czy to zbieg okoliczności aż tak przyfarcił 2x w przeciągu kilku rąk? Nie wydaje mi się tak jak to pisał kiedyś pokerstarsbot obrona eliminacja ja miałem się bronić.