Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 133
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Trzeba wreszcie wziąć za jajca tych od Pokerstarsa. Trzeba się dowiedzieć kto, co i gdzie, a potem tylko poprzez inne fora poszukać odpowiedniego wsparcia, czyli kogoś z kontaktami tam. Potem trzeba znaleźć 100 procentowego eksperta od matematyki, najlepiej właśnie od losowości i algorytmów i dobrać im się do dupy. Nie może być tak, żeby dzieci specjalnej troski dochodziły najdalej w turniejach.
    Być może nawet dałoby się im potem wytoczyć proces i wygrać go. Wszystko jest możliwe, potwierdzają to rozdania z PS !!!!!!
    Ostatnio edytowane przez martino ; 15-11-2012 o 00:24 Powód: wziąć zamiast wziąść

  2. #12
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    przydałby się osobna kategoria na forum pt.: "Teorie spiskowe".

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez pokerface Zobacz posta
    AA vs. K3s - oczywiście koleś z K3 dostaje flush
    AJo vs KTs vs Q6o!! - koleś z Q6 dostaje runner, runner i set 6
    99 vs 64 - 6 na flopie i 4 na river!!!
    koleś wchodzi z 72 i dostaje 2 pary na flopie :/
    AK vs K9s - runner, runner i set 9
    AQ vs A7 - runner, runner i set 7
    Zdarzają się tez dziwne rozdania (zbyt często) np: AA vs. KK vs JJ vs K9; pas Q8 preflop i na board QQQ LOL; czesto takie same ręce np dzisiaj: QJ vs QJ (i na flop JJ i podział puli LOL); AQ vs AQ;97 vs 97 (oczywiście obaj trafiliśmy strita na flopie!!!) ; Koles który wygrywa większość rozdań (ma aż takie szczęście??!!!) m.in. wygrał (w nawiasie jego ręka) AA vs (K3); (72o)(trafia 2 pary an flopie) następne rozdanie dostaje AJ i trafia 2 pary na flopie!!!; AJ vs (88); A3 vs (A5) i jeszcze kilka ale nie pamiętam dokładnie (i oczywiście jest chip liderem). Bardzo często na board spadają Asy (za często). Wszystkie przykłady TYLKO z dzisiejszego dnia, a jest ich o wiele więcej i o wiele bardziej absurdalnych.
    Jak to dobrze, że na innych softach nic takiego się nie dzieje.
    Cytat Zamieszczone przez pokerface Zobacz posta
    Zdarzają się tez dziwne rozdania (zbyt często) np: AA vs. KK vs JJ vs K9; pas Q8 preflop i na board QQQ LOL
    Jeżeli nawet na takie rzeczy zwracasz uwagę, to znamionuje to poważny problem z mindsetem
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-11-2012 o 09:06

  4. #14
    Już im się dobrali do dupy głowny założyciel i programista ps ma poważne problemy z prawem.

    Zgodnie z warunkami umowy pomiędzy PokerStars, a Departamentem Sprawiedliwości, założyciel PokerStars Isai Scheinberg, który jest obecnie oskarżony w sprawie karnej, będzie zmuszony do opuszczenia firmy w ciągu 45 dni. Scheinberg jest jednym z 11 mężczyzn oskarżonych przez DoJ w dniu 15 kwietnia.

    Czytaj więcej: PokerStars kupił Full Tilt Poker- Gracze otrzymają pieniądze, Scheinberg odchodzi z PS | PokerNews

  5. #15
    Nikt mi nie będzie pisał że to tylko teorie spiskowe czy tam mindset. Ps miał jeszcze do niedawna kare w wysokości 4 mld dolarów !! Wiele osób zostało oskarżonych... więc nie piszcie że to wszystko tylko teorie czy mindset bo ja panuję nad tiltem i bardzo rzadko zdarza mi się grać pod wpływem emocji. Za wiele już widziałem na ps żeby wpadać w tilta.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Jak Ci napiszę, że pierdolisz jak potłuczony, to czy to będzie lepsze sformułowanie, niż "teorie spiskowe czy tam mindset"?

  7. #17
    A jak Ci napisze że jesteś frajerem to się z tym zgodzisz? Już znasz odpowiedź.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale ja też Ci napiszę, że pierdolisz jak potłuczony

  9. #19
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    słuchaj chłopaków, może to tak nie wygląda, ale wyświadczają Ci przysługę

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    25
    Nie przeczytalem wszystkich postow ale w skrocie domyslam sie, ze pare osob uwaza ze starsy oszukuja graczy uzywajac jakiegos algorytmu i oni przez to nie moga wygrywac. Wydaje mi sie, ze dla takich osob najlepszym rozwiazaniem jest zmiana softu (oczywiscie nie na ftp bo jak oszukuja na starsach to pewnie i tam juz zaczeli). Na pewno sa miejsca gdzie mimo ze traffic bedzie troche mniejszy to zadne algorytmy nie beda oszukancze i da rade cos sobie fajnie pograc. A jezeli wszystkie softy okaza sie rigged (czego nie zycze) to wydaje mi, ze nadal sa jakies sensowne wyjscia. Mozna to rzucic w cholere, po co sie denerwowac i nabijac rake oszustom. Jezeli sie bardzo lubi grac mozna porzucic wersje online i postawic na gre live. Tam wystarczy dokladnie patrzec dealerowi na rece i o oszukiwaniu nie bedzie mowy. I trzecie wyjscie (najlepsze)- sa jednak osoby ktore w tego pokera cos wygrywaja (skromnie powiem, ze sie do nich zaliczam) nawet grajac na starsach. Czyli sie da. Dlaczego ktos inny moze wygrywac a Ty( TY jako ogol, nie jakas konkretna osoba) nie mozesz? Naprawde starsy oszukuja jednych Polakow a innym daja wygrac? A moze pora sie wziac za siebie, zaczac podnosic umiejetnosci, zaczac poprawiac mindset i nagle okaze sie, ze juz algorytm starsowy nie taki straszny, nie trzeba sie niepotrzebnie frustrowac a i pare $ wpadnie do kieszeni.