Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 133
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Mnie ostatnio oszukał dealer na HESOPie. Miałem AKo i drugi gracz też miał AKo i przegrałem.
    To jest jawne oszustwo i system.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Mnie ostatnio oszukał dealer na HESOPie. Miałem AKo i drugi gracz też miał AKo i przegrałem.
    Pewnie Ty miałeś AKo, a on AKO!

  3. #23
    A czy ja napisałem że nie da się wygrać? Ja też jestem zawsze do przodu na PS nigdy nie wpłacam ze swojej kieszeni ale to nie oznacza że nie ma żadnego systemu... Mi nie chodzi o to że oni kradną pieniądze tylko o to że to nie jest normalny poker.

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To nie jest żadna paranoja i teorie spiskowe, bo zbyt dużo osób zwróciło na to uwagę (łącznie ze mną) i to właśnie głównie odnośnie PS. Sęk w tym, że często złe rozdania podawane są jako przykłady. Poza tym, nie koniecznie musi to występować w całym roomie, mogą to być tylko turnieje, albo tylko micro stawki, nie wiem, tam gdzie ja grałem to to było, głównie we freerollach, bo tam jak wiadomo najczęściej zdarza się, że ktoś pakuje się all in z niczym. Na micro cash za to zauważyłem (w turniejach też zresztą), że board jest tak formowany, żeby były jak najwyższe układy i jak największe emocje przy wykładaniu turn i river.

    Gram ostatnio na FTP i nic takiego tam nie zauważyłem. Jest zupełnie inny, poprawny algorytm i gra mi się tam normalnie. Różnica jest po prostu odczuwalna.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 15-11-2012 o 17:39

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    6
    Dla mnie też na FTP jest póki co normalnie i przed czarnym piątkiem też było ok. Ale do tego syfu z ps wszystko jest doskonałe. Tylko w ciągu ostatnich 2 dni odpadałem z turniejów przegrywając all-iny pre flop z KK vs Q6, QQ vs 109, AQ vs Q9 i przed chwilą skończyłem turniej big 8.80 720 miejsc płatnych wywalili mnie na 750 bodajże, miałem z 7k żetonów z AKs, koleś z 50k sprawdza z AQ i trafia strita na flopie. A to tylko najbardziej brutalne rozdania. Wydaje mi się, że to dlatego, że pare dni wcześniej zgarnąłem niezłą kasę na turnieju, więc muszę się jej teraz jakoś pozbyć. A to tylko promil tego co widziałem do tej pory. Na FTP trzeba sie troche napracować, żeby przegrać chociażby AK vs AQ, oczywiście zdarza sie, ale nie w takim odsetku jak na ps, czyli mniej więcej w 50% przypadków lol.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    Ja też jestem zawsze do przodu
    No to w czym problem? Za mało wygrywasz? Chciałbyś wygrywać każde rozdanie, w którym masz np. 70% equity?

  7. #27
    właśnie chodzi o to że na ps w sytuacjach kiedy masz 70% wygranej w praktyce jest to około 50%.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Gdyby tak było, nie byłbyś w stanie wygrywać

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mat206 Zobacz posta
    właśnie chodzi o to że na ps w sytuacjach kiedy masz 70% wygranej w praktyce jest to około 50%.
    Świetnie, że zaczęliśmy rozmawiać o liczbach. Udostępnij proszę swoją bazę rozdań, gdzie na mairodajnej próbce widać Twoją obserwację.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Świetnie, że zaczęliśmy rozmawiać o liczbach. Udostępnij proszę swoją bazę rozdań, gdzie na mairodajnej próbce widać Twoją obserwację.
    Różnicę pomiędzy 50%, a 70% dobry gracz wyczuje bez problemu. Twój mózg bez robienia obliczeń i notatek jest w stanie wyczuć błędy na tą skalę, a jeżeli nie to znaczy, że śpi Wiadomo, że dobrze byłoby to udokumentować na próbce, pytanie tylko ile taka próbka miałaby zawierać rozdań ? Ciężko byłoby też wyłuskać dokładnie wszystkie takie rozdania, bo wiadomo, że chodzi o 70 i 50 % w dużym przybliżeniu, a nie o to gdzie masz dokładnie 70 %, czyli trzeba by ustalić zakres wartości procentowych. Na pewno dałoby się coś takiego przygotować, z tym, że to trochę roboty ... Jedno jest pewne - bardzo łatwo byłoby przygotować próbkę rozdań z "podkręconym" boardem (przy all in'ach pre flop) gdzie turn i river czynią cuda jak gimnastycy sportowi. Niemniej jednak ja Ci takiej próbki nie przygotuję, bo nie gram na PS, ale może kiedyś i tym się zajmę ...
    Ostatnio edytowane przez martino ; 16-11-2012 o 00:56