Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1
    Witam,
    Od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu zestawu do pokera, na podstawie bardzo dobrych opinii na forach oraz renomy jaką znałem od dawna wybrałem firmę Piatnik. Dzisiaj odebrałem paczkę i po otwarciu bardzo się rozczarowałem :/
    Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to napis "made in china" na kartonie - od zawsze Piatnik kojarzył mi się z Austrią... O ile walizka wygląda całkiem ładnie i solidnie tak żetony to moim zdaniem kompletna porażka. Praktycznie wszystkie są kiepsko pomalowane, mają nieidealny kształt, naklejki są krzywo ponaklejane, niektóre odstają od żetonów. Poniżej zamieszczam fotkę. Zastanawiam się nawet czy nie trafiłem na jakąś podróbkę - bywają podrabiane? Aczkolwiek wszystko świadczy że to oryginał (nawet taśma na kartonie). Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - dopiero teraz zauważyłem, że na zdjęciach w necie widać zestawy Piatnik poker i Piatnik pro poker (ja mam Piatnik poker, bez pro). Są dwie wersje czy to jedno i to samo? Nie wiem czy jestem przewrażliwiony, ale wydaje mi się, że o połowę tańszy zestaw no name mojego kolegi jest 100 razy lepiej wykonany od tego Piatnika :/ Oto fotka moich:
    http://images44.fotosik.pl/486/5edef55a463c62e3.jpg
    Proszę o opinie bo chciałbym zagrać, ale póki co nie chcę rozpakowywać żetonów ponieważ zastanawiam się nad zwrotem :/
    Ostatnio edytowane przez scarab ; 09-11-2012 o 16:22