Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    info na privie

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    6
    pablodiablo - raz jeszcze prosiłbym Cie o info - telefon lub maila - danieldl@wp.pl lub 600397401 - grywałem sporo w PokerFace - i po jednym z kontraktów - kiedy po 4miechach wrociłem ze statku zastałem lokal zamknięty - a co za tym idzie - brak kontaków do gości którzy w nim grywali - więc raz jeszcze proszę o jakiekolwiek wieści na temat ligi. Wielkie dzięki z góry!

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    6
    I jeszcze jedno - wie ktoś może czy w jakimś kasynie w kraku grywane są jakieś turnieje? Tak jak kiedyś w novotelu?

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    wysyłałem już przecież info na priva. sprawdz jeszcze raz swoja skrzynke. jak moga byc grywane turnieje przy obecnej ustawie ?

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    6
    Pablo - niestety nie dostałem maila - jeszcze raz musze Cie pomeczyc - niestety mam parcie na gierke - więc prosiłbym raz jeszcze o maila lub smsa - proszę napisz na danieldl@wp.pl lub 600397401. Dzieki z góry.

  6. #26
    siema panowie, jestem z 3miasta i lecimy ekipa na kawalerskie znajomego do Krakowa. mam pytanie czy znacie kogos kto dorabia sobie jako dealer i rozdaje cashe? najlepiej jakby mial chipsy karty i jakas podkladke czy inny wynalazek. placimy jak za prezydenta oczywiscie u nas w apartamencie gralibysmy. jak cos to pw albo mail alanprokomtrefl@wp.pl pzdr
    Ostatnio edytowane przez alainpts ; 27-05-2013 o 16:41

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    72
    Witam

    Cytat Zamieszczone przez pablodiablo Zobacz posta
    wysyłałem już przecież info na priva. sprawdz jeszcze raz swoja skrzynke. jak moga byc grywane turnieje przy obecnej ustawie ?
    Owszem, mogą byc grywane turnieje i są. W kasynach w Warszawie, w Łodzi i paru innych miastach.

    Pozdrawiam

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    aha, powodzenia w takim razie...
    @ marrinero - Prywatne wiadomości

  9. #29
    Witam
    Szukamy kulturalnych osób na rekreacyjne spotkania przy kartach i drinku, w miłej atmosferze, bez zbędnej spinki.
    Spotykamy się przeważnie w piątki, lub soboty ok. godz. 20 - domówki. Towarzystwo mieszane miedzy 30,40 lat.
    Niestety głównie z powodów rodzinnych część stałych graczy nam się wykruszyła.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    ale gracie na cukierki czy na zapałki ?