Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Dla mnie ten "wyczyn" jest tak samo chwalebny jak sporo rekordów Guinnessa - znajdźmy coś, czego nikt nigdy nie zrobił i zróbmy to. Bedziemy wtedy najlepsi na świecie. No będziemy, to fakt. Tylko że to jest właśnie uciekanie od rywalizacji, a nie jej podejmowanie.
    Ach, więc o to chodzi. Dla mnie to jest akurat najmniej istotna część. Ustanowienie rekordu to jakiś tam dodatkowy smaczek (zresztą osiągnięcie to przecież głównie technologiczne, człowiek ma tu niewiele do powiedzenia), natomiast sam skok to przecież przeżycie, które ciężko sobie nawet wyobrazić.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 16-10-2012 o 20:20

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    natomiast sam skok to przecież przeżycie, które ciężko sobie nawet wyobrazić.
    E tam ciężko, ściągasz Google Earth, robisz zoom out do podobnej skali, potem zoom in do końca i masz zarys wrażeń

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Koleś powinien był skoczyć w takiej kuli, najlepiej do oceanu

    Ostatnio edytowane przez martino ; 16-10-2012 o 21:26

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ach, więc o to chodzi. Dla mnie to jest akurat najmniej istotna część. Ustanowienie rekordu to jakiś tam dodatkowy smaczek (zresztą osiągnięcie to przecież głównie technologiczne, człowiek ma tu niewiele do powiedzenia), natomiast sam skok to przecież przeżycie, które ciężko sobie nawet wyobrazić.
    Jeśli on to robi dla funu, to spoko, nie moja sprawa. Po prostu niech tego nie ubiera w szatki pożyteczności, gadając o eksperymentach w kwestii ewakuacji astronautów z orbity i takich tam.

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728