Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 888 Poker

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    3
    Witam pytanie skierowane do osób grających na 888 Poker, chce założyć tam konto i interesuje mnie czy jest duży wybór stolików ( planuje zacząć od 0,05/0,10$ ), czy HM dobrze się tam sprawuje, jakiego poziomu graczy mogę się tam spodziewać i ogólnie jak oceniacie soft. Dzięki za odpowiedzi

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Soft bardzo slaby Poziom graczy chyba najnizszy w sieci Pamietaj zeby odrazu po zalozeniu rpzeslac im dokumenty samemu do weryfiakcji tozsamosci bo pozniej przy wypalcie bedziesz dlugo na to czekal Lepiej to zrobic odrazu IMO Ile stolikow jest to sam zobacz sciagajac soft

    PS W tej sieci nie dostaniesz juz RB

  3. #3
    Witam,

    nieco inne pytanko odnośnie tego roomu...

    888 zrobił promocję 100% od depozytu do 300$. A pytanie moje takie czy można wypłacić środki, które tam mam i wpłacić je ponownie ale używając już kodu promocyjnego? Nie będzie smierdziało podpuchą?? czy ktoś tak próbował?? nie czepiali się?? czy może środki które tam mam zostawić w spokoju a zrobić nowy depozyt??

    pozdr!!

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    najłatwiej będzie dokonać kolejnego depozytu. przede wszystkim skróci to czas oczekiwania na środki, będziesz mógł zachować ciągłość gry. pozdr

  5. #5
    witam,
    panowie problem - po updacie (automatycznym) softu 888 hud w hm1 przestał nagle działać i za cholerę nie mogę go włączyć... pomoże ktoś??
    pozdr!!

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Ja dostalem za taka probe zrobienia reloada zawieszenie konta - pralem kase .... Sporo bylo jebania zeby mnie odblokowali

    Z tego co wiem jak zrobisz wyplate - wplate(pod bonusa) - wyplate (np na koniec miecha) to system to lapie

    PS Byc moze juz to poprawili (choc nie sadze) bo to bylo okolo kolo kwietnia
    Ostatnio edytowane przez karambol ; 26-11-2012 o 21:07

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2016
    Posty
    1
    Witam.. Wie ktos moze jak sie pookazuje karty po, np. zakonczonym sukcesem blefie.. ? w poker888 ?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    1

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    1
    a ciekawy on jest
    _________________
    pożyczki online