Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
  1. #31
    Kiedy ruszy nowy sezon i czy będzie jakiś turniej za tydzień we wtorek?

  2. #32
    6 kolejka 8 SEZONU Chorzowskiej Ligi Pokera odbędzie się w NIEDZIELĘ 16.12 o godz 16:00 w PUB DZIES1ONA , ul Kochanowskiego 3 Chorzów BatoRy ZAPRASZAMY Nowych Graczy

  3. #33


    Z przyczajki wyniki ostatniego tutrnieju i liczymy stacki do mastersa!

    1. KACZOR11 31,62
    2. MR W 22,36
    3. KRAK07 18,26
    4. GHOST 15,81
    5. HUMMER 14,14
    6. MARIUSZ 12,91
    7. KOLORADO 11,95
    8. MEMP 11,18
    9. QUEQU 10,54
    10. KLEKFISH 10
    11. ANDRZEJJJ 9,53
    12. ZIPERR 9,13
    13. PIĘTA 8,77
    14. MICHAŁ 8,45
    15. GAŁA 8,16

    Gratulacje!

  4. #34
    Elo!

    We Wtorek gramy 19 turniej MASTERS ligi MARDI! Nasza liga to kawał historii Polskiego pokera. I po raz pierwszy w historii (od czasu dzikich kart) zdarzyło się iż w mastersie zagra tylko 8 zawodników! Tak jest panie i panowie, wszyscy zwycięzcy z ostatni 12 turniejów MARDI znaleźli się w top 8! W skrócie oznacza to, że aż 4 osoby wygrały po 2 turnieje w tym sezonie! Sick sick :P Wyraźnie przełożyło się to w stackach gdzie nasi podwójni zwycięzcy będą mogli cieszyć się większą ilością plastikowych żetonów od tych, którzy byli wyżej w tabeli
    Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich uczestników! I widzimy się we wtorek!

    Oto stacki:
    MR W 14750
    ANDRZEJJJ 14400
    TREBOR 13300
    KLEKFISH 13000
    KACZOR11 12775
    PABLO 12575
    KRAK07 12450
    QUEQU 10750


    ITM: I-1170, II-700, III- 470

    Powodzenia i do zobaczenia!

  5. #35
    A nie będzie turnieju bocznego jakiegoś?

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Będzie side event:

    DEEPSTACK FREEZOUT
    buy in:110
    stack: 10 000

  7. #37
    Siema!

    Przypominam o dzisiejszym MASTERSIE 19 seoznu ligi MARDI! Gramy o 19:00! Zapraszam wszytskich też do dyskusji na temat jak ma wyglądać przyszły sezon! Dawajcie swoje pomysły. Najprawdopodobniej będziemy grali formułę 40 1r i 1a co pozytywnie wpłynie na poszczególne pule w turniejach a nie uszczupli mastersa Najważniejszy jest jednak dzień! Czy może nadal wtorek (w końcu to jemu zawdzięczamy nazwę :P), czy może trochę później albo tuż przed weekendem czyli piątek? Tak by każdy mógł się następnego dnia wyspać Dawajcie swoje pomysły i ratujemy MARDI :P
    A osobiście chciałem wszystkim życzyć dzisaij powodzenia (ta jasne) i widzimy się przy stole! :P

    Oto stacki:
    MR W 14750
    ANDRZEJJJ 14400
    TREBOR 13300
    KLEKFISH 13000
    KACZOR11 12775
    PABLO 12575
    KRAK07 12450
    QUEQU 10750


    ITM: I-1170, II-700, III- 470

    Pozdro!

  8. #38
    Witam!

    Kolejny sezon MARDI za nami. 12 spotkań zwieńczonych wyjątkowym mastersem Tak jak wcześniej wspominaliśmy po raz pierwszy w historii dzikich kart grało tylko 8 zawodników! Ale to nie koniec wyjątkowości tego eventu :P Pierwsza eliminacja nastąpiła dopiero na blindach 400/800! Dodam, że średni stack wynosił wtedy 13k... SICK! Pomyślicie "ale murowali" ale to nie do koca prawda. Faktycznie niektórzy wrzucili 1 bieg i starali się walczyć w prostszych spotach czy kraść blindy, ale żetony tak czy siak wędrowały po stole jak Hobbit Tolkiena :P Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to iż pierwszy mkastersa opuszczę ja gdyż po przegranym flipie z Krakiem zostało mi 2,6k. Na szczęście trafiam ostatnio 1 outery :P i przy pomocy Pabla po wsuwce z Q6s potroiłem się (dosatłem call od Kaczora i izolacja Pabla na BB z JT). Kaczor oczywiście by mnie wyeliminowął ale niezbadane są wyroki losu :P Pierwsza eliminacja to MR W, którego poważnie skrócił TREBOR commitując się w swoim stylu z TP no kicker :P Wiesiu miał parkę z drawem i backdoorem do strita ale turn i river nie przyniosły ratunku. Parę rozdań później zdecydowął się na call mojego alka i graliśmy flipa 77 vs QJ. Parka wytrzymała i graliśmy już "tylko" w siedmiu. Następna ofiara pokerowych Bogów to KlekFish, który w paskudnym coolerze shipnął z UTG walety by zaraz na UTG+1 Pablo obudził się z damami. Następnie poległ Kaczor vs Ja ale nie pamiętam co to było dokładnie. Chyab A9 na KQ or sth. Chwilę później przyszedł czas na Trebora i o dziwo eliminatorem byłem znowu ja. Otwarcie Trebora, mój ship powró akcji i call. JJ vs 99 i bez niespodzianek. Zostaliśmy w czterech i Pablo nie omieszkał zauważyć "kurwa... 2,6 już miał..." :P Po chwilach negocjacji zdecydowaliśmy "zrzucić" się na bubla i kontynuowaliśmy zmagania Nie mieliśmy zbyt dużych możliwości manewrowania ale każdy starał się zrobić co mógł by zagarnąć trochę dodatkowych żetonów :P Najlepiej wychodziło to Pablo do momentu w, którym Andrzejjj postanowił zacząć bronić blindów i trafiać co chwila top pair :P Tym sposobem męczyliśmy się aż zostało nam po 10-13 bb i zarządziliśmy przerwę na papieroska. Podczas przerwy Pablo stwierdził, że głupio by grać flipa o pięć krzyży i zaproponował deal po równo i końcówka dla zwycięzcy. Reszta ochoczo się zgodziła i po paiperosku wrzuciliśmy żetony do puli i 4way AI zadecydował kto gdzie i jak GG NH WP
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. PABLO
    2. QUEQU
    3. ANDRZEJJJ
    4. KRAK07
    ------------------
    5. TREBOR
    6. KACZOR11
    7. KLEKFISH
    8. MR W


    Zapraszam wszystkich na eventy do FIRMY i an przyszły sezon MARDI!
    śledźcie forum i nasza stronę bo prawdopodobnie od przyszłego sezonu MARDI czekają nas zmiany!!!

    Pozdro