Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3
    Witam! Mam problem z betsafe. Około 3 mies. temu założyłam konto na betsafe. Depozyt robiłam paysafe, przelewy 24 oraz ostatnio moneybokers. Wczoraj otrzymałam telefon z betsafe i Pani pyta czy jestem w tej chwili przy kompie, odpowiedziałam że nie bo jestem w pracy, po czym Pani rozłączyła się. Po przyjsciu do domu okazalo się ze mam zablokowane konto. Napisałam do nich i otrzymałam to:

    Witaj Anna,

    Dziękujemy za kontakt.

    Uprzejmie informujemy, że po szczegółowej analizie Pani konta, nasz Dział Kontroli Gier podjął decyzję o jego zamknięciu.

    Decyzja ta została podjęta po sprawdzeniu wszystkich dowodów naszego dochodzenia, w wyniku którego jesteśmy pewni, że złamała Pani nasz Regulamin, którego warunki zostały zaakceptowane podczas rejestracji konta.

    Jest to ostateczna i nieodwolalna decyzja,która została zatwierdzona przez nasz Zarząd. W związku z tym Betsson nie odpowie na żadne dodatkowe pytania dotyczące tej sprawy.

    Celem odzyskania depozytu prosimy o przesłanie zrzutu z ekranu z Pani rachunku bakowego, na którym widać będzie Pani imię i nazwisko, IBAN, BIC/SWIFT, oraz adres URL (http://www...) strony, w odpowiedzi na tę wiadomość.
    Z góry dziękujemy za wspópracę.


    Serdecznie pozdrawiam,
    Marcin
    Betsafe Support.
    KONIEC

    Otrzymmalam tez zapis rozmowy czat w godzinach w ktorych do mnie dzwoniono, w ktorym faktycznie ktos z obsluga klienta rozmawial w moim imieniu

    Nie wiem o co chodzi? Czy jest mozliwe wlamanie na moje konto? Bo jesli tak, to czy kazdemu komu sie ktos wlamie na konto betsafe nioedwolalnie blokuje bez wyjasniania??? Poza tym, w ktorym momencie ja zlamalam regulamin? Bo nie rozumiem.
    Szkoda mi tej kaski bo wpłaciłam w sumie 150zł a na koncie betsafe mam ok. 800zl. Co mam zrobic teraz? Czy to ostateczna ich decyzja czy sa jakies opcje na uratowanie tej gotowki. Wspominaja cos o odwołaniach na Malte, ale z róznych forow wyczytałam ze to na nic. Wkurza mnie to ze nawet mi nie napisali jak złamałam regulamin.
    Pomozcie pleaseeee!

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    zalozyles konto na kobiete

    podales jej numer telefonu

    na czacie pewnie sie dopytywales (klotnia?) o wyplate

    oni w tym czasie zadzwonili na jej numer z krotkim pytaniem

    i kto ma Ci pomoc ?

    a dlaczego nie pokazesz rozmowy z czatu chyba wiadomo

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3
    Ty chyba nie rozumiesz tego co napisałam gustavo... a tak na marginesie sprawa akurat się wyjaśniła, a historie która Cie spotkała opowiadaj innym 3m sie gustavo

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jasne ,ze sie wyjasnila otrzymales zwrot depozytu na konto bankowe i sie ciesz