Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam

    Wypłaciłem kase z everka na moonbeybokers 3.09.2012,dzisiaj mamy 12.09.2012 a pieniedzy dalej niema.Wpłaciłem kase z karty kredytowej na everka i pograłem chwile i musiałekm wypłacic kase bo miałem nagły wydatek.Dałem opcje "wypłata na skrill" i tak też mam w histori transakcji.Pisałem do nich juz chyba z 6 wiadomości po polsku i cisza z ich strony,kumpel doradził mi zebym napisalem po angielsku i tak tez zrobiłem i tez cisza....co ja mam robic bo nie podaruje im 200 usd...pomocy

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Jezeli wplacałeś przez karte kredytową, to nie możesz wyplacic na Skrill. Aby wyplacic na Skrill musisz aktywowac ta metode platnosci (dokonujac depozytu).

  3. #3
    ja mam konto na everku od 5 lat i przez skrill dokonywałem depozytów juz wiele razy ale w tym wypadkuy miałem stan konta 0 usd wpłaciłem przez karte kredytowa kase i chciałem wypłacic na skrilla...

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Jeżeli nie zagrałeś żadnego rozdania, to poker room może zablokować takie zlecenie wypłaty.

  5. #5
    No dobrze ale pieniądze powinny trafic spowrotem na moje konto a przedewszystkim powinni odpisac na moje maile,nie sądzisz?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Bez wątpienia tak powinno być. Spróbuj kontaktu telefonicznego?

  7. #7
    a po polsku sie dogadam?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    5
    nie żebym się czepiał, ale przecież takie informacje są zawsze podane razem z kontaktem w dziale supportu...