Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43
  1. #21
    Siema!

    Czas na kolejny turniej EPG. Wczoraj świętowaliśmy dzisiaj gramy. Nawet nie będę strzępił języka na temat rzetelności polskich mediów... Każdy kto oglądał relacje z marszu wie o czym mówie :P Wracając do EPG. To już dziesiąte spotkanie więc 2/3 kolejnej edycji za nami. A to oznacza, że zaczynamy dokładniej liczyć punkty :P Vamos

    Zaczynamy punktualnie o 19:15 w FIRMIE


    Rejestracja:
    gg 5188432 (do 16:00)
    sms 796638352

    Pozdro!

  2. #22
    Elo!

    Vamos! Okrągły 10 turniej EPG za nami A było bardzo wesoło :P No może z jednym wyjątkiem gdy to Ludwik tiltował poza grą... W sumie z punktu widzenia pozostałych to też był dosyć wesoły moment :P Tak czy siak w pewnym momencie dyskusja przypominała relacje naszych stacji telewizyjnych.. Niby zadają pytania ale odpowiedzi już nie chcą słuchać Wczoraj urodziny świętował Altik, któremu cała sala ładnie odśpiewała sto lat (nie równo, nie wszyscy i jedna zwrotka.. ale liczą się intencje). Z ciekawszych wydarzeń warto opowiedzieć historię Mr W, który też trochę się podenerwował... Najpierw na mnie za odkrycie jego kart na allinie (niestety Wiesiu musiałem, ale sobie już to wyjaśniliśmy :P) a potem trochę na mnie i trochę na Pirata gdy jego 77 walczyło z moim AK. Rozdawał Pirat (Alki pre flop) poszło tak KK7 A x :P (tutaj rage na Pirata) "No to jest kurwa nie możliwe!" zagrzmiał Mr W, "Co?! Że przegrałeś flipa?" przejmując część rage-a na klatę odpowiedział Quequ :P Na szczęście nikt tutaj nie chowa urazy za takie akcje i Wiesiu opuszczając lokal w ulubionym sobie stylu pozdrowił wszystkich bardzo serdecznie Generalnie wczorajszy turniej to dzień coolerów. Już wspomniane AK na 77 :P potem AK na QQ Pirat vs Ja i to jeszcze w fazie rebuy zabawna sytuacja Ja vs Ziperr Na flopie 89T all diamonds poszły stackoffy J9 Ziperra (ofc Jd) i moje AT (ofc Ad). Tutaj turn to 7 serce i mój okrzyk "Ty donku!", po którym inni gracze zaczęli bronić 13 outów Ziperra przed stwierdzeniem "donk". Teraz mogę się przyznać, że mówiłem do Rzeźnika za wyłożenie 7... Ale przecież się nie przyznam gdy znajduję się w zasięgu jego ramion Generalnie fun. FT to głownie losowanie na bublu kto zagra flipa a HU odbył się bez deala. GG NH WP :P
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. TORBA SC 34,64
    2. GIEREK 24,49
    3. BAŃCZYK 20
    4. MUCHA 17,32
    5. QUEQU 15,49
    6. RIVERSIDE 14,14
    7. GRA312 13,09
    8. PALO 12,25
    9. LUDWIK 11,55
    10. PIĘTA 10,95
    11. ALTIK 10,44
    12. ADAM 10
    13. PIRAT 9,61
    14. KLEKFISH 9,26
    15. MR W 8,94
    16. PABLO 8,66
    17. 6094 8,4
    18. ZIPERR 8,16


    Generalka i tabelka dostępne na naszej stornie:
    .

    Pozdro!

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    a widziales zeby kiedys gierek robil deala? i pamietaj next week nie siedzisz na 1-1 chyba ze los zadecyduje inaczej!

  4. #24
    Elo!

    Panie i panowie! Czas na kolejny turniej EPG! Ale najpierw małe info :P Nareszcie biedziela nie zasłużyła na swoją nazwę A to wszystko za sprawą mega przaśnego shipa naszego wspólnego kolegi w Sunday Warm-Up!
    Cóż to był za turniej, cóż to byłą za walka. Na FT 3 polaków (w tym sławny TryToExploit) a w HU nasz ziomek poległ z Jasonem Koonem Oczywiście mowa o Juracie_PL! Brawo ziom! Keep it real! Chłopak ma dużo na głowie ostatnio (nasze treningi, jego trening z Ninjai-em i teraz jeszcze wyjazd do Pragi), ale rozmawiałem z nim i postara się dzisiaj wpaść. Będziemy mieli okazję pogratulować mu osobiście GG NH WP
    No to wpadamy i grindujemy!

    Zaczynamy o 19:15 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432 (do 16:00)
    sms 796638352


    Nie zapomnijcie się zarejestrować! :P
    Pozdro!

  5. #25
    Yo!

    Kolejny turniej EPG za nami! Wczorajsze zmagania przyciągnęły sławy polskiej sceny MTT i CASH dzięki czemu każdy mógł sobie spróbować wyblefować prosa :P Jak zwykle było ciekawie a PALO jak zwykle zabawiał towarzystwo generując 95% hałasu ;]
    Tyle tytułem wstępu, łeb mnie nakurwia więc dalsza część nie będzie zbyt obfita (ani sensowna :P). Wczorajszy turniej to ewidentne pole do popisu dla oszustów (w końcu odpadłem pierwszy ) i gamblerów... Wartym wspomnienia wydarzeniem jest też eliminacją PIĘTY po której zostało PIĘCIU graczy! Przypadek? Zostawiam was z tą tajemnicą i kończę. Dodam tylko, że frekwencja nadal spoko, Palo dowozi karty a wszyscy grali dobrze i w ogóle NH
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. BUSHI 34,64
    2. MR W 24,49
    3. 6094 20
    4. PABLO 17,32
    5. ALTIK 15,49
    6. PIĘTA 14,14
    7. MOCIUM 13,09
    8. ENDRJU 12,25
    9. RIVERSIDE 11,55
    10. JOE BLACK 10,95
    11. ZIPERR 10,44
    12. ADAM 10
    13. KLEKFISH 9,61
    14. GRA312 9,26
    15. DULEK 8,94
    16. PALO 8,66
    17. JURATA 8,4
    18. QUEQU 8,16


    Generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA EPG na naszej stornie:
    .

    Pozdro!

  6. #26
    Siema!

    Czas na 12 turniej EPG! Zostały już tylko 4 spotkania i czeka na nas kolejny masters. Dzisiaj zorientowałem się, że w tym roku wypada nam on 24 grudnia ... Czyli zagramy go tydzień później... Ale zaraz zaraz, przecież to sylwester! Jak widzicie będziemy się musieli dogadać kiedy go zagramy. Znając nasze charaktery będzie to burzliwa dyskusja :P Dobra will see! A dzisiaj GRINDUJEMY!


    Zapraszam na 19:15 do FIRMY!!!

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdro!
    P.S. Pamiętajcie o rejestracji! Tydzień temu aż dwie osoby ucierpiały przez jej brak!

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    dzis warto wpasc bo bedzie sie dzialo! piwko i pierogi czekaja za naszego mistrza spazu ktory w koncu nie spaznal i pyknal!

  8. #28
    Elo!

    A wtedy Quequ ze schodów spadł... Dobre podsumowanie wczorajszego turnieju :P Z okazji dwóch jakże przaśnych pakietów wygranych przez Riverside-a (VAMOS! GG NH WP) wczoraj w FIRMIE nasz heros stawiał browary. Ja i Palo korzystaliśmy z tej okazji bez skrupułów i umilaliśmy tym samym wszystkim na około grind Tylko Pablo wydawał się być naszym zachowaniem zdegustowany... Właściwie to moim I właściwie nie tylko Pablo Tak czy siak dużo dobrej zabawy :P Udało mi się znowu zdenerwować Mr W dość uszczypliwym kawałem na temat jego bust out-a ("Jak odpadłeś Wiesiu?" "Trips na fulla" "Na boardzie z trzema siódemkami?!" ) oraz ujawniły się moje nadprzyrodzone zdolności gdy wywołałem 66 Zippera :P (kto pamięta jaki był board?). Fajnie, fajnie. Wypiliśmy zdrowie Riverside-a, Klekfish wygrał turniej a Yoshin przekonał się na własnej skórze, że "skill" w FIRMIE ma wiele twarzy :P No i spadłem ze schodów.. Ale o tym już wspomniałem na początku :P
    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. KLEKFISH 29,44
    2. PALO 20,82
    3. PABLO 17
    4. BOYAN 14,72
    5. ZIPERR 13,17
    6. ALTIK 12,02
    7. MARCIN P 11,13
    8. QUEQU 10,41
    9. YOSHIN 9,81
    10. ADAM 9,31
    11. PIĘTA 8,88
    12. MR W 8,5
    13. RIVERSIDE 8,16


    Generalkę i tabelkę może cie sobie pooglądać na naszej stronie:
    www.silesiapoker.pl

    Pozdro!

  9. #29
    4 kolejka 8 SEZONU Chorzowskiej Ligi Pokera odbędzie się w NIEDZIELĘ 02.12 o godz 16:00 w PUB DZIES1ONA , ul Kochanowskiego 3 , Chorzów BatoRy

  10. #30
    Brace yourself! Winter is coming!

    Ale nie dla nas! :P Kto śledził zmagania naszych Firmowych prosów tej nocy wie o czym mówię! Mam nadzieję, że nas odwiedzą w najbliższym czasie byśmy mogli im pogratulować osobiście! DOBRA ROOTA PANOWIE! WIELKIE GRATY! Mówię oczywiście o Juracie (1 SUNDAY BRAWL/ 4 SUNADY WARM UP) i Dulku (HU deal in SUNDAY MILLION)! VAMOS chłopaki! Dobre życie! :P A my wpadamy do FIRMY pograć naszej przaśnej lidze Czas an 13 turniej EPG! Się będzie działo!

    Zaczynamy o 19:15 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdrawiam!