Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 174
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    pisze z informacja ze pieniadze bed miał za około 5 dni poniewarz musze zweryfikowac swoja osobe ..
    mam pytanie czy jest ktos kto ma odsprzedac 1 $ place moneybookers

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    pisze z informacja ze pieniadze bed miał za około 5 dni poniewarz musze zweryfikowac swoja osobe ..
    mam pytanie czy jest ktos kto ma odsprzedac 1 $ place moneybookers
    gruby temat

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ach kiedyż o kiedyż bendom piniondze??????

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    mam pytanie czy jest ktos kto ma odsprzedac 1 $ place moneybookers

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    "Uwalnianie bonusu na party poker 50$ relacja". O ja pier.ole. Ta RELACJA, nadzwyczaj pasjonujaca, majaca zarazem nieprzewidywalne zwroty akcji, jak dla mnie jest bardziej interesujaca niz relacje komentatorskie kultowych panow z eurosportu, komentujacych wyscigi kolarskie.

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ja już go rozszyfrowałem. On to wszystko robi żeby pokazać nam i też sobie jakim się stał wrażliwym człowiekiem po tym jak został ojcem. Pewnie przed był zupełnie inny. Teraz wystarczy się z niego zaśmiać lub zwrócić mu na coś uwagę i się obraża. No nie jest to na pewno dobry mindset dla pokerzysty. Przechodzi okres fascynacji grą i wydaje mu się, że robi coś porywającego na micro stakes, to wszystko.

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    czekam na zweryfikowanie konta a po tym dostane 2 x 50 $ wiec bede miał z czego pokazac , moze nawet wiecej bede miał tych bankrolli zobacze ( moim celem jest wyrobienie tych bankrolli z tygodniowym profiem ok 13-17 buy in

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Zawsze kochałem Monty Pythona

  10. #30
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Weź jeden kapitał i skup się na grze , przejdz na nl25 albo nl50 i coś zacznij wygrywać. Jak bedziesz myślał o zajebaniu kilku bankrolli na matkę , babkę i całą rodzinę , to się niczego nie nauczysz . Powodzenia