Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 174
  1. #161
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    @mrtn
    Mozna powiedziec, ze wiem o co Ci chodzi, z graniem karta niz pozycja i statami i 'dowozeniem do konca' ale imho jest to bledne podejscie a naszym celem powinna byc maksymalizacja ev w kazdym rozdaniu i volume w rozsadnym stopniu ograniczajacym wariancje.

    Zrobienie pojedynczego wyniku w mtt nie swiadzczy o niczym.

    Ja chcialbym zobaczyc wacika jedynie z ciekawosci.

  2. #162
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Zrobienie pojedynczego wyniku w mtt nie swiadzczy o niczym.
    A co jeżeli dojdziesz po takiej sytuacji o jakiej mówiłem gdzieś dalej np. do final table w Sunday Million ? Czy dalej będziesz grał swoje ? Moim zdaniem warto mieć opanowaną zarówno grę tight jak i loose i umiejętnie tym żąglować. Nie chciałbym odpaść z dużego turnieju ze świetnym stackiem i realną szansą na duże pieniądze tylko dlatego, że zrobiłem jakiś nieudany push, bo byłem na pozycji albo tak podpowiadały staty przeciwnika ... szczególnie w sytuacji kiedy odbudowałem stack prawie z niczego lub po prostu zbudowałem ogromny dzięki serii mega fartownych all inów. Czy to przypadkiem nie jest to co nazywamy spektakularnością i pięknem rywalizacji, że udaje nam się coś takiego dowieźć do samego końca lub gdzieś w te okolice ? Ostrożność też jest w cenie moim zdaniem tylko trzeba wiedzieć kiedy.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 14-09-2012 o 22:03

  3. #163
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Uwielbiam filozofię graczy MTT za 1-3$ ...

  4. #164
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Uwielbiam filozofię graczy MTT za 1-3$ ...
    Mówisz o mnie ? Jeżeli tak, to ja nie gram żadnych MTT, bo gram tylko PLO, a w PLO jak wiadomo posucha w turniejach, swoją drogą nie wiem czemu, bo PLO jest świetne. Mówię tylko to co zaobserwowałem u innych graczy.
    Ostatnio edytowane przez martino ; 14-09-2012 o 22:08

  5. #165
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Ja chcialbym zobaczyc wacika jedynie z ciekawosci.
    Mówisz i masz


  6. #166
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jakoze stan mojego umyslu chwiliwo na to pozwala, chcialbym wyrazic swoje glebokie ubolowenie, spowodowane brakiem odzewu od autora watku - czego bezposrednia konsekwencja jest przerwaniej tej jakze ciekawej relacji.

    uprzejmie prosze w/w osobnika o wytlumaczenie powodow tego strasznego incydentu [hit and run; tbh chyba samo 'run'] i poddanie ich pod forumowa dyskusje, ktora moze byc smakowita pozywka dla nowych graczy przekonanych o wysokosci swojego skilla, ktory to moim skromnym zdaniem nie jest nawet polowa skladowych potrzebnych do stania sie wygrywajacym graczem online na duzej probce [czego 10% pokerzystow swiata zycze ;]]

    hint:
    "...just, pass it, pass it, dont be greedy no more; breath it in and let go, just pass it, pass it"

    wacik, wrzucales jakies smieszne kawalki hiphopowe - mozeto Twoj problem.

    pono - niesmiertelna nawijka zipskladowa moze pomoze Ci wyjsc na prawidlowe tory ;]

    ps. uprasza sie starszych starzem forumowiczow, znajacych niejakiego gandalfiniego, o najszybsze wyrzucenie z pomieci owego posta.

    pozdr ;]

  7. #167
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wariacik masz tutaj prawdziwy, dobry numer hip hopowy, bo to co Ty słuchasz to są jakieś średniackie lamenty z osiedlowych ławek.
    Słuchasz takich rzeczy i potem grasz jak cienki bolek


    a tutaj masz jeszcze specjalny pakiecik od wujka jak masz kryzys:

    http://www.youtube.com/watch?v=E3wIJ...eature=branded

    http://www.youtube.com/watch?v=T5UV2...eature=branded
    Ostatnio edytowane przez martino ; 25-09-2012 o 05:50

  8. #168
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    To forum czasem zastyga w takim bezruchu i ciszy, że aż mam ochotę je wtedy całe okraść

  9. #169
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Jak tylko sie ponownie odurze, wejde w ten watek jak w maslo.

  10. #170
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wariacik jesteś ? Tęsknię strasznie za Tobą, nie spałem całą noc znowu ...