Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    0
    Witam mam do sprzedania 2 (nowe,nigdy nie używane !!!) stoły pokerowe firmy Biasov z logiem firmy TOBET na srodku stołu, opis producenta:
    "Stół do pokera ze stanowiskiem Table Directora oraz dla 9 graczy. Elegancki wygląd i wysoka jakość użytych materiałów sprawia, iż stół Pokeros 8Ft/td jest jednym z najlepszych w Europie. Starannie dobrane materiały do wykonania bandy sprawiają, że stanowi ona doskonałą podporę dla nadgarstków gracza. Ogromnym walorem stołu,zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym, jest wykonany z wysokiej klasy gąbki i wykończony drewnem bukowym pulpit sędziego stolikowego. Stabilność konstrukcji zapewnia nowatorskie rozwiązanie montowania nóg, które dzięki technice frezowania stanowią jednocześnie doskonałą powierzchnię reklamową. Oferujemy Państwu wybór layuotu z przygotowanej galerii ,opracowanie własnego -ekskluzywnego oraz możliwość wykonania dowolnego nadruku, w tym logo techniką sublimacji w jakości HD. Konstrukcja stołu umożliwia wymianę sukna w przypadku jego zabrudzenia lub zniszczenia. Powyższe cechy umożliwiają przygotowanie na każdy cykl turniejów oddzielnego blatu z logo pozyskanego sponsora.
    Wysoką mobilność stołu gwarantuje jego kompaktowa budowa oraz łatwy montaż i demontaż. Ponadto stół może zostać uzupełniony o pokrowiec przeznaczony do transportu."

    Cena rynkowa 1 stołu: od 2000zł do 2400zł
    Moja oferta: 1000zł za 1 jeden stół (możliwe negocjacje) + koszty wysyłki
    Jesli ktos bylby zainteresowany to stół tak sie prezentuje(w realu jeszcze lepiej sie prezentuje, fotki nie oddaja piekna tych stolow:

    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    na stronie producenta tak sie prezentuje:
    Stoliki klubowe - Stoły do gier ? Biasov.pl

    ewentualne pytania na PW

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    0
    ze wzgledu na brak zainteresowania, cene 1 stolu obnizam do 750zl + koszty przesylki

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    0
    Czy oferta jest jeszcze aktualna?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Ostrów Wlkp
    Posty
    6
    Napisałem prywatną piadomość dwa dni temu do Apox91 i nie odpowiada. Też byłem zainteresowany kupnem tego stolika hehe Pewnie już po ptakach

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    0
    Taa, na to wygląda. Zdaje się, że sprzedający już tutaj nie zagląda. szkoda, że w sierpniu się na to nie natknąłem.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    0
    2 stoły sprzedane. Temat mozna zamknac