Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    konkurent - jak nie wiesz jak trafic (i drauger nie bedzie jechal) moge Ci pomoc... zalezy skad jedziesz, to bysmy sie jakos dogadali.

    IF potrzebujesz pomocy THEN daj na prv numer koma, zadzwonie.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    hej

    Drauger sie nie odezwal narazie Jade przez cale Trojmiasto chyba, wiec nie ma problemu z dogadaniem sie Jade z Redy. Na priv rzuce ci tel.kom.


  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Sorka na działce byłem i za chwile znowu jade wpadłem tylko pare spraw na mieście załatwić :wink:

  4. #14
    Wybieram się do Trójmiasta w dniach 12-16 lipiec i chętnie bym w tym czasie z kimś zagrał. Niestety poniedziałek odpada. Jeśli są chętni to dajcie znać na forum, albo jeszcze lepiej zadzwińcie 510 22 77 45. Mogę grć 0,50/1 lub 1/2.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    hej jak wyglada kwestia low stakes? tzn. tych 0,5/0,5 czy tam 0,25/0,5 badz tez 0,5/1

    przyjechalbym dzis z malzonka ale nie chce zeby sie nudzila

    chetnym do gry low stakes stawiam piwo na miejscu

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Przecież masz jasno napisane stoliki low stakes 19:00 w poniedziałki blinds 1/2 ...

    Gra ktoś możę w Sopocie, będę tam na urlopie, ale do gdańska nie chce mi się jechać ..

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    Ze stacji Sopot do stacji Przymorze skm jedzie 6-8min. a Tobie sie nie chce?
    A do stacji Oliwa jeszcze krocej ale z Oliwy dluzej sie idzie do Mieszka niz z Przymorza ( Pawlak sie nie zna :wink: )

    Ja bym wpadl dzisiaj ale mam o 19:15 turniej VIP na i4poker, 50 najlepszych graczy i kilka tys . euro do podzialu
    (nie zebym reklamowal czy sie chwalil)

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT
    Przecież masz jasno napisane stoliki low stakes 19:00 w poniedziałki blinds 1/2 ...

    Gra ktoś możę w Sopocie, będę tam na urlopie, ale do gdańska nie chce mi się jechać ..
    bez urazy ale... po co sie wcinasz/udzielasz/odzywasz na temat, na ktory NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA?....

    jesli dobrze pamietam to kiedys w profilu wpisales Torun. Myle sie?... ile razy grales stoliki w Trojmiescie?...

    CO Z TEGO, ze we wstepie grasiu pisal o stolikach low stakes - to do niczego nie zobowiazuje. Malo osob = jeden stolik.

    Czekam na odpowiedz, kogos, kto BEDZIE dzisiaj gral a nie madrali, ktory stara sie robic z innych idiotow... :roll:

    badz tak mily i nie odpowiadaj - przynajmniej w tym temacie bo zrobi sie smietnik.


    update

    moze zagramy kiedys w omahe, hmm?

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    konkurent napisz mi na priva nr koma :wink:

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    hej.... maly odzew, wiec chyba low stakes nie bedzie :/ no cuz.... chyba dzis sobie daruje. Milej gry

    Drauger - zobacz PW