Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2
    Witam,

    Jestem stosunkowo nowym, niedoświadoczonym graczem pokera w serwisie pokerstars. Póki co, moje trudy w otrzymaniu jakichkolwiek zysków z tej gry skończyły się z profitem 4 dolarów po ponad 500 turniejach sit and go. Gram zwykle po 1,5 dolara na 9-18 osób. Sporadycznie(przy dobrej passie) staram się zagrać turniej o 4,5 dolara. W każdym razie, jak każdy pokerzysta a za razem człowiek, chciałbym zwiększyć swoje zyski. Słyszałem, że istnieje wiele programów zwiększających efektywność grania w pokera online. Jeśli ktoś by mi owe programy przedstawił i polecił to byłbym ogromnie wdzięczny.

    Pozdrawiam,
    Dee

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Polecam table ninja. W tej chwili nie wyobrażam sobie multitablingu bez niego. Pytanie, czy Ciebie w ogóle dotyczy multitabling... Oczywiście jakiś tracker też by się przydał, ale myślę, że póki co musisz cały nacisk nastawić na naukę. Ludziom czesto się zdaje, że programy odmienią ich grę, a tak nie jest.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Zabierasz się za to od złej strony. Przede wszystkim, jeśli jesteś początkujący, to nie nastawiaj się od razu na wygrywanie i zarabianie, tylko na naukę i zbudowanie rolla. No i właśnie bankroll management. Nigdy nie grałem sitów, ale wydaje mi się, że rozrzut od 1,5$ do 4,5$ przy tak warancyjnej grze nie jest najlepszym pomysłem.
    Poucz się strategii, zainstaluj jakiś program trackujący (Poker Tracker, HoldemManager) i spokojnie buduj rolla bez shotowania wyższych stawek.