Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    6
    Co powiecie na założenie ligi pokerowej w Lubinie.Może byłby ktoś chętny do współorganizowania takiego turnieju w Pokera.
    Ostatnio edytowane przez treco79 ; 12-08-2012 o 15:36

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    3
    jestem zainteresowany

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    6
    No to jest nas dwóch

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    10
    no to juz 3 jak cos mam mala walizke z zetonami

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    3
    to jeszcze 2 i można grać

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    10
    mysle ze spokojnie jeszcze pare osob bym zalatwil problem stanwoi miejsce gry i czy gramy lige czy jakies pojedyncze turnieje

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    6
    Chodzi mi o to żeby stworzyć w Lubinie lige z prawdziwego zdarzenia tzn.sponsorzy dobre miejsca wielu pokerzystów zawody miedzy miastami itd.Trzeba by było uzyskakc jakieś info w PZP.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    10
    Pomysl swietny ale pewnie sobie zdajesz sprawe ile z tym bedzie roboty. Ja niestety nie z Lubina wiec mi osobiscie ciezko by bylo jakos bardziej ci pomoc. Najlepiej by bylo zrobic jakies zebranie pokerzystow z Lubina i okolic, porozmawiac z osobami tworzacymi takie ligi w innych miastach i dojsc do ustalen co dalej. Dobrze by bylo pogadac z osobami ktorzy wczesniej grali w lidze lubinskiej na poczatek dowiedziec sie jakie jest ich zdanie na ten temat
    .

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    6
    Masz zupełną rację.Powoli od czegoś trzeba zacząć.Wysłałem maila do PZP o porady i pomoc w założeniu takiej ligi pokera sportowego zobaczymy co odpiszą.Spróbuje się skontaktować z jakąś ligą z innego miasta.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    6
    Próba nawiązania kontaktu z PZP nieudany tak jak by wogóle związek nie istniał.Będę próbował znaleść kontakt u byłej ligi Lubińskiej.