Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Gramy turniej live, jesteśmy na 5 poziomie blindów (200, 100, 25). Mamy w stacku około 12.000, na środkowej pozycji dostajemy AJs.
    Podbijam do 525, wszyscy fold do BB, gdzie siedzi bardzo dobry i agresywny gracz, który po chwili zastanowienia gra call.

    Flop: J 8 4 rainbow
    BB check, hero 850, BB raise 2300, hero ?

    Jego zakres oceniłem na T9, AJ, KJ, QJ, JT, J9, T8, 88, 44 plus trochę random bluffs.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jaki stack ma villain?

    IMHO nigdy fold. Oceniłeś go jako bardzo dobrego. Bardzo dobry wie, że cbetujesz tu bardzo często, jeśli nie zawsze. Moim zdaniem jego raise nie mówi tu nic. Myślisz, że z jego zakresu nie wykluczamy 88? Dobry, agresywny gracz nie zagra 3bet'a przed flopem z bałwankami?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Stack villaina odrobinę większy niż mój.

    Ja mam wizerunek tight, z 88 mógłby zarówno 3betować pre jak i flatować.

    Fold nie rozważałem, zastanawiam się jak wyciągnąć value. Zagrałem call.
    Turn (pot ~6000): 2
    BB bets 3300
    Hero ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jak wyciągnąć value? A my tu aby na pewno jesteśmy lepsi? Hero gra C/R flop i lead turn... Na turnie blank, więc jeśli nie rozważaliśmy fold flop, to fold turn też nie, chyba... No a jeśli nie, to teraz już chyba push.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    O wyciąganiu value to myślałem przed turnem... ten lead też mnie mocno zastanowił.
    Też uznałem, że call nie ma sensu, skoro na river zostanie mniej niż 1/2 pota więc zagrałem push.

    Zastanawiam się, czy i ewentualnie na którym etapie mogłem tu uciec - czy trafiając TPTK przy 60BB można wyrzucić po C/R na flopie?

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeśli gdzieś miałeś mieć szansę na ucieczkę, to imho tylko raise jego CR na flopie. Przeszło mi to przez myśl - oddajesz pół stacka, ale po jego pushu już z dość czystym sumieniem foldujesz. Ale nie wiem, czy to ma realny sens... A skoro zakwalifikowałeś gościa jako agresywnego, to rzeczywiście na flopie czułbym się w siódmym niebie i myślał tylko o wyciąganiu value, więc zagrałbym tak samo jak Ty. Lead na blankowym turnie wygląda straszliwie, ale co zrobić... Ja musiałbym mieć superpewne ready na gracza, żeby to zrzucić na turnie.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Pokazał QQ. Zastawił ryzykowną pułapkę i trafił idealny flop.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Pokazał QQ. Zastawił ryzykowną pułapkę i trafił idealny flop.
    Pewnie nawet przy tym pomyśle z podbiciem jego CR na flopie nie uratowalibyśmy się. On by tylko sprawdził, na turnie blank no i i tak oddamy resztę stacka.

    Ja zagrałbym pewnie tak samo jak Ty. Ale ja fish jestem