Strona 5 z 41 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #41
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    czlowieku, zeby grac poprawnie w pokera trzeba m. in. potrafic logicznie myslec, byc spostrzegawczym potrafic utrzymac dlugotrwala koncentracje i zdawac sobie sprawe z czekajacych Cie swingow.

    Ty piszesz o pewnych zyskach, REBAKU - umarlem, i zwrotach o 360 stopni [a la Walesa].

    Nie mozesz isc do supermarketu powykladac towaru przez tydzien za 200zl = over 50$ [zostanie Ci jeszcze na slownik]?! Wolisz zebrac i pograzac sie z kazdym nastepnym postem? Przeciez na pierwszy rzut oka widac, ze masz blade pojecie o grze i istocie stejkowania. Ktos bedzie ryzykowal 50, zeby zarobic max 10, abstrahujac juz do marnej bezwglednej wartosci oczekiwanej takiego 'stejczka', wariaciczku...

    zacytuje helmutha: it's not lookin' good though

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    znajdz mnie na sharkscope WARIAT1506 tyle w temacie nl 100 jak kiedys grales to bedziesz wiedzial co mam na mysli

  3. #43
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    tylko jak bedziesz szukal to szukaj w cash a nie w turney

  4. #44
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Sharkscope to nie jest tracker gier cashowych, nie pokaże że grałeś nl 100 i jakie miałeś tam wyniki. Nie wydaje mi się żebyś grindował nl 100 regularnie, daj jakiś nick który można łatwo sprawdzić ( sieci ipoker, ongame, 888) . Nie jestem zainteresowany "stejkowaniem" Cię co z resztą napisałem do Ciebie w kolejnej wiadomości prywatnej. Jestem ciekawy jak sobie radzisz , poprostu.

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    tylko na everescie gralem regularnie najpierw turnijeje a potem cash

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    poprostu zamykam temat i tyle nie mam jak tego pokazac
    a jezeli chodzi o sredni win rate to 20 /100 bb

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    znajdz mnie na sharkscope WARIAT1506 tyle w temacie nl 100
    Sharkscope i cash - LOL.

    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    tylko na everescie gralem regularnie najpierw turnijeje a potem cash
    Kłamie. Poprzednio gdy chciał stejka pokazywał, że gra na Starsach. Podał nawet prawdziwego nicka, co oczywiście skończyło się naszą salwą śmiechu, bo wyniki miał żenujące.

    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    jezeli chodzi o sredni win rate to 20 /100 bb
    BUAAAAHUAHUAHUAHAUHAUHAUAHUAHAUHAUAAA


    Idź człowieku z synkami w piłkę pograj, albo poucz ich tabliczki mnożenia. Nie, wróć, mnożenia nie ogarniasz. To idź pograj z nimi w piłkę.

  8. #48
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Kłamie? mam włączyc join me i udowodnic ci Ze moj nick na everest poker to :WARIAT1506

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Na starsach owszem tez gralem i mam nick wariacikwsp tez mozesz sobie wyszukac

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    Na starsach owszem tez gralem i mam nick wariacikwsp tez mozesz sobie wyszukac
    Już to zrobiłem poprzednim razem. I było to komiczne przeżycie