Strona 34 z 41 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #331
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wariat, mi się nasunęła jeszcze jedna uwaga. Zwróć uwagę, że jak grałeś 4 stoły z sitami, to grałeś strasznie tight i czasem all in pre flop. Dopiero jak już został Ci tylko jeden stół to otworzyłeś grę i zacząłeś dużo blefować. Zwróć na to uwagę, bo ja jako obserwator miałem tu lepszy ogląd na tą sprawę. Nie grałbym na Twoim miejscu turków multitable tylko na jednym. No i więcej błędów robiłeś na 4 stołach też. Jakieś rzeczy typu fold pre flop KQ, KJ za niewielką cenę (najczęstsze tłumaczenia "wolę asa" lub "miałem wrażenie, że on miał ..."). Także zostaw sobie multi na cash raczej.

  2. #332
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Randi nic nie pisze, bo ma traumę po tym co wczoraj zobaczył na join me Pewnie poszedł do psychologa.

  3. #333
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Acha, wariacik, miałeś wkleić to rozdanie z co sfoldowałeś pre flop chyba pod koniec turnieju ostatniego.

  4. #334
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Bacik, co jest z Tobą. Rozdanie wklejaj.

  5. #335
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Mógłbym przytaczać jeszcze różne dziwne zachowania wariacika przy stole, ale trzeba to ująć krótko, gość gra jak popierdolony Lepiej po prostu odrazu zapomnieć to co się widziało, bo inaczej można się samemu zacząć stresować tymi rozdaniami. Raz pisze po złym foldzie KQ pre flop "wolę asa", a potem nagle się ładuje z dużym stackiem mając all in pre flop. Albo "miałem wrażenie, że miał J3" - do teraz mi to lata po głowie, bo to jakaś akcja była na pre flopie albo flopie i kompletnie nie mająca związku z tą ręką. Randi go tam krótko trzymał z oceną gry, a on na wszystko miał wytłumaczenie, jak w 4 klasie podstawówki. W pewnym momencie nawet napisał mi na czacie "tata" bez kitu.

  6. #336
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wariacik umiesz grać w PLO ? Grałeś coś ? Bo Ty właśnie jesteś idealnym przykładem gracza, który gra (i tłumaczy się z błędów) tak chaotycznie, że tylko pewna dawka Omahy może Cię wyleczyć. Jak nie umiesz, to pograj na Play Money, ja się tak w 1 wieczór nauczyłem PLO. Graj raz na jakiś czas jeden stolik PLO w ramach relaksu i odmiany i zobaczysz, że Ci się to wszystko poukłada ... wiem co mówię.

  7. #337
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773

  8. #338
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Wróciłem ze wsi, po join me i mojej rekordowej 17,5 h sesji musiałem wypić trochę wódki z bratem. Nie che mi się już nawet rozkminiać tych rozdań, stwierdzenia w stylu "wiedziałem", "lubię/nie lubię tej ręki" i kilka sick spotów przekonało mnie do utworzenia listy postanowień, którą wariacie uważam, że powinieneś pierdolnąć czcionką min. 48, wydrukować i powiesić na monitorze:
    1. Zejść na ziemię.
    2. Nauczyć się poprawnej(albo chociaż minimalnie poprawniejszej) polszczyzny.
    3. Zejść na ziemię.
    4. Nabrać pokory.
    5. Nauczyć się grać w pokera.

    gl i pozdrowienia dla wszystkich.

  9. #339
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jak grasz na join me to nie graj więcej niż 4 stoły, bo się nie da oglądać jak masz je nałożone na siebie. U Ciebie tego nie widać, bo Ci się stolik otwiera odrazu cały, a na join me pojawia się fragmentami jak układanka i po prostu nie idzie tego oglądać jak wyciągasz stolik z pod spodu. Graj 4 albo ja nie oglądam, podejrzewam, że innym też to przeszkadza.

  10. #340
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Marti , dzieki za rady ale wyszedles i wszystko odrobilem napewno nie mialem dzieki temu show downu