Strona 33 z 41 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #321
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    włąsnie ale to nie jest gracz ktory pushuje KQ+ 77+
    Skąd wiesz? Znasz go aż tak dobrze? Jego staty, które podałeś, sugerują myślącego gracza. I wcale nie są ultratight.


    I jeszcze jedno - co według Ciebie znaczy "snap call"? Bo mam przeczucie, że coś innego, niż znaczy w rzeczywistości.

  2. #322
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Na 16 rozdan gral tylko 2 razy , te zagrania były raise pre flop (min raise ) i dwa razy był show card wiec jakie moze miec inne karty , gracz nie limpował, nie call open

  3. #323
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    16 rozdań... No niezły kawał próbki... Chciałbym zauważyć, że gdybym na jego miejscu siedział ja, to bardzo możliwe, że też zagrałbym wyłącznie te dwa rozdania z AK, więc miałbyś tego samego reada, co do mojego zakresu pushowania w omawianym rozdaniu. I read ten byłby okrutnie błędny.

  4. #324
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Ok ale dzieki temu call open mogelm dowiedziec sie szczegułowo jaki posiada zakres

  5. #325
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    Ok ale dzieki temu call open mogelm dowiedziec sie szczegułowo jaki posiada zakres
    Ja pierdolę...... CO????????????????? Ja się staram rozmawiać merytorycznie, ale Ty bredzisz do tego stopnia, że to jest zwyczajnie niemożliwe. Jaki się dowiedziałeś, jaki jest jego zakres??? Przed chwilą Ci wytłumaczyłem, że jego zakres określiłeś makabrycznie błędnie.

    I zacznij kurwa mać poprawiać orty, skoro przeglądarka Ci je podkreśla gdy piszesz...

  6. #326
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    masz pewnosc ze otwiera z AT+ kradnie kq + ?? nie ale pierwsze informacje mowia mi ze narazie ma strasznie szeroki zakres .. wiec chcialem z nim zagrac post flop

  7. #327
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    przeciez jak napisalem, ze zakres villaina to 22+, 23+ bez j7o i k4s to wacik przytaknal, wiec czego Wy od niego wymagacie? rozumiem poczatkowe jaja, nakrecanie Go na 'join me' etc. Teraz wyglada to na powiekszanie swojego ego. Jaki ten wacik glupi - zle okreslil zakres villaina. Przeciez on nie wie ile outow ma oesd + fd na flopie.

    Woland, do chuja, nie wystarczy Ci, ze jebnales maraton pare razy w zyciu?

    btw: "makabrycznie blednie" jest dosyc niefortunnym sformułowaniem; powinny byc przecinki w ostatnim zdaniu: za "zacznij" i "mac"; nie powinno sie zaczynac zdania od 'I'.

    no offence @ all lads

  8. #328
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    gdzie ci cokolwiek przytaknolem??

  9. #329
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633

  10. #330
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wacik, ja już rezygnuję z dialogu z Tobą. Próbowałem merytorycznie - pomóc, wytłumaczyć, podyskutować. I niestety orzekam z całą pewnością - z Tobą jest to niemożliwe. Zaprzestaję wszelkich prób. Jedyna nadzieja dla Ciebie, to przestać grać i zacząć się uczyć. Pokera i polskiego. Masz tak absolutnie elementarne braki, że po prostu nie masz cienia szansy na dochodową grę.

    Nie odpisuję więcej w tym wątku. Good luck.