Strona 25 z 41 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #241
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  2. #242
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Powiem tak nie będę już wklejał żadnych screen z moich rozdań..
    Aplikacji Join me też nie będę uruchamiał chyba ze ktoś poważnie będzie zainteresowany...
    Wracając do opcji stejkowania mojej osoby , jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany to na jego życzenie będę uruchamiał join me.
    Druga kwestia to ze jeżeli moj profit np tygodniowy lub dzienny nie będzie zadowalający , to będzie możliwość przerwania stejku..

  3. #243
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Średni profit tygodniowy to ok 4-7 bi ..

  4. #244
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Wacik, ale na spokojnie i bez stresu wyjaśnij nam jedną prostą rzecz. Jesteś dobrym graczem, wygrywającym, masz świetne wyniki - po co Ci stejk? Dlaczego z tych pieniędzy, które rzekomo wygrywasz, sam nie zbudowałeś jeszcze porządnego bankrolla?

  5. #245
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Wacik, ale na spokojnie i bez stresu wyjaśnij nam jedną prostą rzecz.
    Co Ty, on się przecież nigdy nie stresuje. On nawet jak powie żebyś spierdalał to zrobi to bez żadnych emocji. Być może jak gra to jest to samo i dlatego wychodzi w statach na zero.

  6. #246
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Wacik, ale na spokojnie i bez stresu wyjaśnij nam jedną prostą rzecz. Jesteś dobrym graczem, wygrywającym, masz świetne wyniki - po co Ci stejk? Dlaczego z tych pieniędzy, które rzekomo wygrywasz, sam nie zbudowałeś jeszcze porządnego bankrolla?
    $
    Spokojnie ci odpowiem ze: Wszystkie większe wygrane wypłacałem na bieżąco , potem inwestowałem przeważnie 10$ może 15$ , tak wiec bankroll mi nie pozwalał na spokojną grę..
    A na pytanie dlaczego chce stejka ?? odpowiedz sobie sam na to pytanie dlaczego ..
    Ja mam kilka powodow
    - moja wpłata nie pozwala na swobodną grę na żadnym limicie
    - nie będę mógł zlecić wypłaty w trakcie stejkowania , ponieważ mam zobowiązania wobec stejkującego
    - dostając stejka , mam motywacje do gry , która pomaga w trakcie sesji i każdej niechcianej akcji (bad beat)

  7. #247
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Przecież to co piszesz nie ma żadnego sensu. Regularnie wygrywasz i wypłacasz, a potem chcesz stejka, bo nie masz kasy na grę. Co za nonsens. No to nie wypłacaj, proste? Nawet jeśli teraz nie masz na grę, to wpłać własne $50 (przecież pracujesz, więc 150pln to chyba nie majątek, prawda?) i sobie je rozmnóż. Przecież gwarantujesz rozmnożenie $50, prawda?

  8. #248
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    piszesz, ze grasz 1k [co za volume[!]] rak na tydzien, osiagajac profit 4- 7 bi na tydzien, czyli 400-700bb.
    winrate 40-70bb/100h

    r u fuckin serious dude?

    wacik, chlopcze, przeciez Ty nie masz zielonego pojecia o grze. Raz scashowales 800$ z turka na 3k osob i Ci sie poprzewracalo w lepetynie. Pograzasz sie z kazdym nastepnym postem. Hahahahahahahahahhahhaahhah.

    Gdybys byl choc troche madrzejszy juz bys mial 50$ na jakims roomie z bonusem do wyrobienia i pewnie z restrykcjami limitow - czyli idealny zestaw 'mlody pros' czy 'zostan pokerzysta, pilkarzu'. Tego jest w sieci masa. A Ty kurwa zebrzesz o 50 zl na forum. Nie wstyd Ci?

  9. #249
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Raz scashowales 800$ z turka
    Aaaa, to stąd mu się wzięła kwota $840 w bankrollu, gdy mnie obśmiewał, że nigdy tyle nie miałem! Miał $40, 8 stówek cudem wyjął i miał, przez chwilę, bo zaraz oddał

  10. #250
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Wacik ...500 papiera 30/70....na 2 miechy...........pasuje?