Strona 21 z 41 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #201
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Coś mi się wydaje, że on ma kasę tylko tak przyciemnia, że nie ma po to żeby znaleźć frajera

  2. #202
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    wiem ale nie chcialem naruszac bankrolll chcialem miec 25 buy in co mi pozwalalo grac z wpisowym 1 $ tak wiem ze ogolem powieniem grac buy in 100 bb ale nie stac było by mnie na warianje w trakcie gry ... strategji jest duzo a najlepjej byc jak modliszka i nie grac jak ktos ci zagra tylko grac pod kogos ( jezeli mamy ultra tight gracza na bb a ty trzymasz ak i dajesz steal a on odpowiada ci re steal to co robisz grasz ?? chyba proste ze ryzyko przegranej stoi bardziej po twojej stonie niz po jego ... moja analiza jest taka trzeba analizowac graczy doglebnie a wtedy masz gwarantowany profit dosc wysoki ( jezeli chodzi o grind to tylko dla dosc duzej bazy rak w hm )

  3. #203
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    strategji jest duzo a najlepjej byc jak modliszka

  4. #204
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    duzo pisze ze majac kk stakowac sie zawsze pre flop powinno ale nie zgodze sie z ta dewiza owszem jezeli grasz z graczem typowym na limpera , donka typowym abc ale jezeli gram z graczem ktory zna mnie i wie ze otwieram min np : lepszy dAK i daje mi mimo to re steall to cos jest
    nie tak .. ( i tutaj jest mój problem nie potrafie fold kk ak qq pre przez co starcilem 10 bi )

  5. #205
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Nie wiem o co Ci chodzi. Weź się za swoją grę a wyniki przyjdą

  6. #206
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773

  7. #207
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Bez tytułu.jpg
    ja bylem agresorem w tym rozdaniu jak okreslacie zakres rak innych graczy

  8. #208
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    103
    Z tego co widzę to byłeś na BB więc agresorem nie byłeś , po flopie w takim mulitwayu bez seta możesz x/foldować jeśli wypadnie choć jedna overcard:P (nawet jeśli jakimś cudem byłeś agresorem zalecałbym tą samą linię :P)

    edit: dobra juz wiem, izolowałeś limperów lol, chyba za mały sizing do 10c to bym jednego izolował, przy takiej ilosci callerów powinieneś raisować dużo więcej:P , tylko zadaj sobie pytanie czy warto podbijać TT oop, jeśli spodziewasz się dostać więcej niż jednego calla.
    Ostatnio edytowane przez nfs100 ; 15-08-2012 o 00:59

  9. #209
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    On jest agresorem od urodzenia, więc w tym rozdaniu też był.

  10. #210
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728