Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: HM 2 vs PT 3

  1. #1
    Od zawsze korzystam z poker trackera jednak ostatnio zastanawiam sie nad wyprubowaniem holdem managera. Dwa programy sluzące do tego samego jednk slyszalem rozne opinie i wiekszosc osob sklania sie ku HM.
    Prosze o opinie ludzi ktorzy mieli do czynienia z obydwoma i moga podzielic sie doswiadczeniami.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Co prawda lepiej wypróbuj, a nie wyprubuj, ale zdecydowanie polecam HM.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    ostatnio widzialem taka opinie

    pt4>>hm1>>pt3>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>hm2

    nie sprawdzalem pt4, ale hm2 to najgorszy shit jaki zdarzylo mi sie zainstalowac - jezeli podobne programy sa w stanie dzialac plynnie na tym samym sprzecie, to cos jest nie tak. tracker / hud ma byc wydajny i prosty w obsludze, a nie blyszczec.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    PT4 na oczy nie widziałem. PT3 mordowało mi kompa. HM2 używam w tej chwili i nie narzekam. Używam tylko podstawowych funkcjonalności, więc się nie wypowiadam w sprawie prostoty obsługi. Wydajność mi odpowiada.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jak ktoś miał PT3, to ma zniżke od 70% lub nawet 100% i to akurat jest argument bardzo mocny za PT4.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    336
    Wypróbowałem trial HEM2 i zrezygnowałem, za durzo bugów, HUD się wiesza. Nie da się grać wielostolikowej sesji.

    PT4 nie znam ale się zainteresuje. HEM1 działa mi bdb na PS ale gorzej radzi sobie z innymi roomami.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    Wypróbowałem trial HEM2 i zrezygnowałem, za durzo bugów, HUD się wiesza. Nie da się grać wielostolikowej sesji.
    Gram regularnie sesje 20-25 stołów. Rekord 36. Nic mi się nie wiesza.

    Cytat Zamieszczone przez doodydota Zobacz posta
    durzo bugów
    No i dzięki z gury...