Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Witam.
    Jestem ciekawy czy zawodowcy tacy jak Daniel Negreanu, Soprano, Bloom, Elky i wszyscy inni znani pokerzyści tego typu nie grający zmasowanego multitablingu używają programów typu Holdem manager czy poker tracker.
    Jeżeli macie na ten temat jakieś informacje piszcie tutaj
    Fajnie by było jak byście podawali linki do źródeł informacji.

    Z góry ogromne dzięki.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    negrenau,blook,elky i Soprano ? hehe sie zagalopowales zwlaszcza ze soprano juz nie gra

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Taki sam wątek chciałem kiedyś założyć, ale jakoś się nigdy nie zebrałem do tego Sęk w tym chyba, że najlepsi gracze grają nawjyższe stawki, gdzie nie ma już tłumów ludzi i tam po prostu wszyscy się znają i znają swoją grę. Ja bym zadał raczej pytanie czy Ci najlepsi używali takich programów kiedy dochodzili do poziomu, na którym teraz są. Jednak obawiam się, że ciężko jest znaleźć info na ten temat
    Ostatnio edytowane przez martino ; 11-07-2012 o 19:55

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Galfond używa HM: BlueFirePoker's Phil Galfond Reviews a Hand vs. Isildur - YouTube
    Tylko nie wiem, czy wyświetla statsy w trakcie gry.

    Jungleman używa HUD-a: Cardrunners Training - Heads-up w Jungleman - YouTube

    Cytat Zamieszczone przez lukasz99 Zobacz posta
    Elky i wszyscy inni znani pokerzyści tego typu nie grający zmasowanego multitablingu
    Przecież Elky jest rekordzistą świata pod względem liczby granych jednocześnie sit&go
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    soprano juz nie gra
    Dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 15-07-2012 o 11:47

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    27
    Soprano gra, ale ma teraz dłuższa przerwę w grze.. Sam mówił w wywiadzie na pokertexas.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    oldschoolowi prosi, którrzy zaczynali od gry live raczej nie bawią się w HUDy i trackery. Negreanu często w Big Game żartował z młodych graczy używających takich pojęć jak cbet czy check raise frequency