Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    6
    Witam,

    Za 2 dni kończę 18 lat. Konto na PokerStars założyłem około rok temu, od tamtego czasu dokonałem paru depozytów po 10usd i kilku-kilkunastu cash-outów poczynając od 10usd do 60euro. Dodatkowo przyjaciel z innego kraju podsyłał mi transferem pieniądze w euro które był mi dłużny, więc je wypłacałem.

    Jako datę urodzin podałem oczywiście datę właściwą jedynie z jednym rokiem wstecz, mianowicie - 1993.

    Moje pytanie teraz brzmi tak, jeżeli teraz wypłacę wszystko co mi pozostało na koncie, tj. 33usd i napiszę do supportu z prośbą o zmianę daty urodzenia, co może się stać? Czy oprócz tego, że konto może zostać zamrożone lub zbanowane/usunięte, czy mogą zażądać w jakiś poważny sposób zwrotu wygranych lub transferów od przyjaciela? Mam na myśli windykację lub sprawę sądową o której możemy czytać w ich regulaminie?
    Konto mam w mBanku, a karta to Visa Electron. Planuję w najbliższych dniach zmianę na eKonto i Visę zwykłą lub MasterC. Zastanawiałem się nad porzuceniem tego konta, stworzeniem nowego na to samo nazwisko z nową, poprawną datą, ale obawiam się, że jeżeli podam ten sam adres, zaloguję się z tego samego IP lub podam to samo konto bamlpwe, to może mi to zaszkodzić.

    Wiem, że ten temat był kilkukrotnie wałkowany, przeszukałem anglojęzyczne fora pod tym względem, ale dalej nie otrzymałem jasnej odpowiedzi. Będę wdzięczny za indywidualne podejście do sprawy i pomoc. Zależy mi na kontynuowaniu gry na PokerStars, ale z drugiej strony nie chce stracić swoich dotychczasowych wygranych.

    Z góry dziękuję za poświęcony mi czas.

    Z poważaniem,

    Piotr


    P.S1 Czy wypłacając bezpośrednio na konto do mBanku kwotę 55 euro jestem bezpieczny? Jak to jest z bezpośrednimi wypłatami z PokerStars w Polsce jeżeli chodzi o prawo hazardowe?
    Ostatnio edytowane przez terminal ; 10-07-2012 o 20:58

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Załóż nowe konto na inny adres, skasuj tego maila, opróżnij kosz, format c:.
    Wypłać kasę do mbanku, zamknij konto, zmień miejsce zamieszkania.
    Potem po prostu często oglądaj się za siebie, ale powinno być ok...
    pozdr.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez randi Zobacz posta
    Załóż nowe konto na inny adres, skasuj tego maila, opróżnij kosz, format c:.
    Wypłać kasę do mbanku, zamknij konto, zmień miejsce zamieszkania.
    Potem po prostu często oglądaj się za siebie, ale powinno być ok...
    pozdr.
    Bystrzacha, nie?
    A teraz proszę uprzejmie, zamilcz jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ziomuś, no offence, ale nie obracasz milionami i nikogo to nie zainteresuje, wypłać hajs i o nic się nie martw, jak napiszesz do supportu to zbanują Ci konto. Tyle.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    6
    to udalo mi sie wywnioskowac z twojego poprzedniego postu, lecz nie o to pytalem. chce dalej kontynuowac gre na pokerstars dlatego wolalbym aby nie banowali mojego konta, dlatego spytalem o rozwiazanie dla tej sprawy

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    wyplac i otworz nowe konto na dobra date urodzin i nic nie zamykaj starego i bedzie wszystko OK.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    6
    PaSiEk, dziękuję za odpowiedź w temacie.

    Powiedz mi, czy zarejestrowanie konta na taki sam adres, z tego samego IP i to samo konto bankowe nie daje im podstaw do zbanowania mojego konta? Obawiam się, że jak założę nowe konto i wpłacę tam pieniądze, to może to konto w każdej chwili zostać usunięte wraz z zarekwirowaniem funduszy. Np. przy wygraniu jakiegoś większego turnieju?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Mała szansa moim zdaniem, oficjalnie nawet niektorzy "prosi" jak Justin Bonomo,Anette15 itd przyznawali sie o multiaccounting/gre ponizej 18 roku zycia na PS i im pozwalaja grac. Mozesz zawsze rowniez napisac w przyszlosci gdyby jakis kwiatek wyniknal, ze otworzyles nowe konto bo uprzednio pomyliles date urodzin a nie bylo mozliwosci edycji ja bym sie tam nie obawial, ale moze to tylko ja

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    6
    dzieki, w taki razie pozostaje mi ostatnie pytanie o bezposrednie przelewy wygranych do mbanku. hazard w polsce jest nielegalny, czy takie smieszne kwoty jak 40usd czy 60 euro wysylane prosto z PS na mbank moga w jakis sposob mi zaszkodzic?

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Nie zaszkodzi Ci. Przede wszystkim WYPLAC PIENIADZE. Potem mozesz przeciez tez zalozyc konto na innym poker roomie. Z zakladaniem konta z tego samego IP na pokerstars moze (ale nie musi) byc jednak problem, ale zawsze mozesz isc do znajomego i konto zalozyc. Z tym calym IP chodzi glownie o to, zeby w kolko nie nabijac bonusa startowego, ale przy kwotach, ktorymi operujesz, to raczej nawet na to nie powinni specjalnie zwracac uwage. Tak czy siak, polecam otworzyc konto na innym roomie - bezproblemowo nowy bonus startowy, zapewne nizszy poziom graczy i 100% gwarancji, ze nikt konta nie zamknie.