Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    6
    jaki jest drugi pokerroom pod wzgledem wielkosci/popularnosci zaraz po PS? troche juz sie tam zadomowilem i przyzwyczailem, nie chce tego stracic. cala kase dzisiaj wyplacilem, ale jednak dalej mi szkoda opuszczac PS, planowalem w przyszlosci przenosic sie na mid-stakes i high-stakes, bo szlo mi nawet nienajgorzej. dziekuje za odpowiedz w temacie, poszerzyla moj poglad na sprawe

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez terminal Zobacz posta
    planowalem w przyszlosci przenosic sie na mid-stakes i high-stakes
    To to już niejeden planował...

    Ja tam nic nie będę polecał, napiszę tylko co ja bym zrobił - poszedł drogą pełnej otwartości z PS. Oczywiście najpierw wypłacił kasę, a potem napisał do supportu z wyjaśnieniami jak było, skruchą i prośbą o zmianę daty urodzenia oraz zgodę na dalszą grę. Jak już wspomniano niejeden taki przypadek był. Koleś, od którego ja się uczę 180tek turbo też w pewnym momencie na filmikach instruktażowych zaczął pojawiać się pod innym nickiem. Powiedział, że to własnie z powody gry przed 18tką, ale że PS wszystko wie i sprawa jest czysta.

    A co do wypłat na konto - po cholerę? Po co wypytywać na forach, czy bezpieczne czy nie i po co zostawiać po sobie jakiekolwiek ślady? Masz netka za darmo, kartę do netka za darmo - come on, po diabła Ci mBank?