Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: szukam trenera

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    tak jak w temacie szukam kogos kto nauczy mnie wygrywac na niskich stawkach
    nl0.05/0.1 sh
    plo 0.05/0.1
    wiecej wiadomosci gg 11638926

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    dobry coach

    A tak na poważnie to nie potrzeba ci coacha na te stawki

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Bzdury piszesz, nl10 teraz ma juz jakis swoj poziom, jesli ktos mysli powaznie o grze i o zainwestowaniu w siebie, to jest to swietny limit do coachingu i moze kolesia wystrzelic nawet do nl50.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No to jeżli piszą bzdury to sry. Tak wpieprz 200zł za godzinę coachingu gdzie na stawkach masz Abc hardcorowych nitów i gdzie dostaniesz info o tabelce rak startowych. Ja sie zglaszam na coacha i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Moja wypowiedz tyczyla sie kolesia, ktory gra juz jakis czas i nie moze sie przebic. Oczywiste jest to, ze branie coachingu przez kolesia absolutnie poczatkojucego mija sie z celem, bo te podstawowe info mozna latwo znalezc w necie. Coaching kolesia, ktory tego nie potrafi zrobic i skumac, nie ma absolutnie sensu. Z gowna bata nie ukrecisz.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Tak wpieprz 200zł za godzinę coachingu gdzie na stawkach masz Abc hardcorowych nitów i gdzie dostaniesz info o tabelce rak startowych. Ja sie zglaszam na coacha i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Może załóż wątek "Szukam frajera"

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Chodziło mi o darmowy "coaching". Choc coaching to raczej złe słowo. Mysle, że coś tam przekazac mogę a potem niech bierze coaching jeśli chce

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Ja tylko tak hipotetycznie mówiłem, bo taki wątek byłby całkiem spoko Podpiąłem akurat pod Twój post, bo tak pasowało, także bez obrazy

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728