Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    19
    Witam,
    walczyłem ze sobą dobre 3 miesiące, aby zacząć grać na Unibet. Pokerroom odpychał mnie ze względu na walutę Euro oraz braku FR ( mimo,iż gram SH jak i FR). Po 3/4 dniach gry soft bardzo mi odpowiada, traffic graczy zadowalający, pory dnia w których gram zdecydowanie mi teraz odpowiadają ( gracze z Europy ), stolików nie brakuje, jednak duża ilość są to ANONIMOWE stoły . Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie przekonują mnie one. Może strach, lęk spowodowany tym, iż nie wiem z kim gram, nie znam tendencji graczy, ciągłą rotacja, brak przewagi (teoretycznie, gdyż nie wiem z kima gram tak naprawdę )

    Poruszam ten wątek, abyśmy trochę podyskutowali nt. ANONIMOWYCH STOLIKÓW ( od NL4 do NL20 )
    Gry są agresywne ( podbicia, 3-bety) czy może pasywne multiway poty ?
    fiszy więcej na standardowych stolikach czy anonimowych ?
    jak rozpocząć granie na Anonimowych stołach ? podobnie jak standardowe 6max?
    jakieś inne sugestie, rady.....

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Gry takie same. Nie różnią sie wiele od zwyklejszych, poza tym że grasz na randoma. Jesli jednak masz HM to spokojnie donków sobie wyłapiesz. Co do strategii to ciążko coś poradzić. Chyba częściej sie zdaża limpowanie małych pp. Chyba nawet niektórzy regowie tak grali małe pp

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    1
    Ciekawe

    -----------------------
    aasapolska.pl
    Ostatnio edytowane przez Askall53 ; 23-10-2019 o 07:35