Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Witam. Chciał bym opisać sytuację, która spotkała mnie podczas gry w Unibet.
    W połowie maja zdecydowałem się na grę w Unibet, wcześniej wielokrotnie wpłacałem swoje środki do Unibet, byłem w pełni zweryfikowanym użytkownikiem.
    Obstawiałem w zakładach bukmacherskich oraz grałem w pokera (Pot Limit Omaha). Do feralnego dnia wszystko przebiegało bez problemów, wypłaty były realizowane na czas aż do momentu gdy 16 maja 2012 roku moje konto zostało okradzione przez nieznaną osobę 3cią. Kradzieży padło 1500e z konta pokera oraz 3000PLN z konta zakładów. Środki zostały przetransferowane na konto pokera i przegrane na stawkach PLO800 (grywałem plo50-200). Żadna osoba nie miała fizycznego dostępu do mojego komputera, tych środków nie przegrałem także ja sam (nie byłem wtedy dostępny online). Gdy zorientowałem się, że ktoś włamał się na moje konto niezwłocznie powiadomiłem support telefonicznie. Po rozmowie z pracownicą supportu, kierowaniu podejrzeń na mnie oraz udzieleniu bardzo inteligentnej porady przez pracownicę Unibet (zgłoszenie kradzieży na policję LOL. Rzeby było śmieszniej pani z supportu rzekomu ukończyła prawo (chwila przerwy na śmiech).
    Jako, że Unibet 'nic nie mógł zrobić w tej sprawie' przeanalizowałem historie rąk. Środki zostały przegrane głównie do jednego gracza (klasyczny objaw chipdumpingu). Zgłosiłem ten fakt wspomnianej Pani, obiecała przekazać sprawę do odpowiedniego departamentu.
    Po kilku dniach braku żadnych wiadomości w mojej sprawie napisałem email.
    Date: 18.05.2012 14:12
    To:
    Subject: Support request: my_unibet

    Support RequestSubject:
    my_unibet

    Question:
    Witam, chciał‚ bym dowiedzieć się na jakim etapie jest dochodzenie w sprawie wykorzystania mojego konta przez niepowołaną osobę 3cią. Jakie zostaly poczynione kroki do tej pory, aby wyjasnic ta sprawe. czy microgaming zablokowal‚o konto gracza, do ktorego przegrano wtedy znaczna sume pieniedzy.
    Dnia 18 maja 2012 17:57 <Info-pl@unibet.com> napisał(a):
    Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że w takiej sytuacji wydział finansowy poprosił mnie o przekazanie Panu informacji o prośbie skierowania sprawy do odpowiedniego wydziału policji. Proszę poinformowac policje o podejrzeniu włamania na Pana konto gracza. Po przesłaniu przez policje odpowiedniego zapytania w załączniku do maila w formie oficjalnego dokumnetu informujacego nas o zaistniałej sytuacji udzielimy wtedy policji informacji na temat osoby która Pana zdaniem dokonała włamania na konto gracza.
    Poprosiłem support o zablokowanie mojego konta w celu wyjaśnienia całego zdarzenia. Powinienem od Unibet otrzymać należny zwrot rake (kilkaset euro), jednakże Unibet wykorzystał sytuację z moim kontem do skonfiskowania tej kwoty. Za każdym razem support powtarzal, ze musze zglosic sprawe na policje. Wyslalem email, w ktorym oczekiwalem rzetelnej odpowiedzi na postawione pytania.
    Dlaczego mam zglosic sprawe na policje? Czy jest Pan na tyle krotkowzroczny, ze nie wie czym to grozi w Polsce?
    Na czym polega to wewnetrzne sledztwo, skoro nie przeanalizowaliscie nawet wskazanych przez moja osobe rozdan? Wklejanie gotowych tekstow i mydlenie oczow polecam zostawic dla innych.
    Oczekuje odblokowania konta, chce wyplacic nalezny mi rakeback i usunac konto z Unibet, poniewaz firma nie dba o interes gracza.
    Jezeli moja prosba nie zostanie spelniona, to opublikuje cala korespondencje oraz zalosne porady na wiodacych stronach internetowych. Mysle, ze nie jest to najlepsza forma reklamy jaka Unibet mogl by sobie wymarzyc.
    Prosze takze o przedstawienie wynikow wewn. sledztwa do mojej wiadomosci. Chcial bym dowiedziec sie jak wygladaja 'postepy' w sprawie.
    Czekam na odpowiedz.

    Witam serdecznie Panie Mateuszu!
    Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję ,
    że sprawę musi Pan zgłosić na policję. Pana konto w Unibet niestety
    pozostanie zablokowane do czasu zakończenia naszego wewnętrznego
    postępowania wyjaśniającego i zgłoszenia sprawy na policję. Prosze
    nas powiadomic czy sprawa została zgłoszona w odpowiednim
    departamencie policji.W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt
    telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.
    Pozdrawiam,
    Piotr


    Reasumując Unibet nie zrobił nic, aby złapać sprawcę procederu (wina leży po mojej stronie, mogłem bardziej dbać o zabezpieczenia).Jednakże karygodnym jest to, że nie mogę odblokować swojego konta i otrzymać należnego rakebacku. Dodatkowo support wkleja oklepane teksty, nie informując o detalach misternego 'wewnętrznego śledztwa'. Całą historię przedstawiam jako przestrogę, by nie grać w firmie, która nie liczy się z dobrem swoich klientów. Podobna sytuacja może spotkać Ciebie czytelniku, przynajmniej wiesz czym Unibet może Cię zaskoczyć.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Unibet_to_SCAM Zobacz posta
    Całą historię przedstawiam jako przestrogę, by nie grać w firmie, która nie liczy się z dobrem swoich klientów..
    rejestracja na forum tylko po to zeby sie wyzalic

    nie wiem jak inni , ale ja takich postow i userow nie traktuje powaznie

  3. #3
    Zeby ostrzec innych. Takie firmy jak Unibet, ktore postepuja w ten sposob, nie sa godne wykorzystywac zaufania polskich uzytkownikow.

    Prawde mowiac, to interesuje mnie to tyle co zeszloroczny snieg czy traktujesz moj post& mnie powaznie. Pozdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    przejebales kase po pijaku i masz problem ??

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    przejebales kase po pijaku i masz problem ??

    LOL trollu, na onet wyjazd. Problem glownie dotyczy tego, ze Unibet nie chce odblokowac mojego konta i wyplacic mi naleznego rakeback. Doskonale wiem, ze wina lezy tez po mojej stronie, to ja bylem odpowiedzialny za bezpieczenstwo konta. Jednakze Unibet nie podjal ZADNYCH krokow, aby zweryfikowac moja wersje, od samego poczatku stwierdzili, ze to ja przegralem ta kase. Gdyby tak bylo, to nie zakladal bym watkow na forum, jestem dosc przyzwoitym gosciem, tak wiec daruj sobie takie wycieczki kuerten. Bez odbioru

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    przegrales kase i jeszcze Ci bylo malo to wziales siano z zakladow, przegrales na tym w co zawsze grales , czyli Omaha dziwne , ze ktos sie wlamal i akurat gral to co Ty ?!

    przegrywac trzeba umiec, jeszcze robisz smrod graczowi , ktory Cie rowno pojechal po prostu byl lepszy od Ciebie i tyle

    btw
    ciekawe na ktorym nastepnym roomie bedziesz mial taka sama przygode?

  7. #7
    Wiesz co to jest inteligentny chipdump? Wątpie, bo widać, ze jestes ograniczonym typem.

    Stracilem kase, ok, chociaz mam pretensje do Unibet, ze nie podjal zadnych krokow.


    Ale dlaczego nie chca mi wyplacic rakebacku (kilkaset euro)? Co na to odpowiesz geniuszu internetowy?

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    oczywiscie, ze Ci odpowiem

    mowisz "inteligentny chipdump" ja moge to zrozumiec tak , polaczyles sie z polaczenia mobilnego , przewaliles kase na drugie konto i jeszcze chciales wyciagnac z Unibet, ze niby Cie okradli

    nie chca Ci wyplacic RB bo przeciez tylko Ty wiesz co zrobiles i dlaczego masz konto zbanowne

    po prostu nie wierze , ze ktos Ci sie wjebal na konto i gral dokladnie te sama Omahe co Ty , przewalil by na Holdemie!

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Unibet_to_SCAM Zobacz posta
    Stracilem kase, ok,
    sam ja przegrales na 99% a konto Ci zamkneli bo chciales ich oszukac ,ze ktos sie wlamal na konto! Chciales odzyskac przegrana kase a teraz nie masz nic ani kasy ani zwrotu RB jak w przyslowiu "chyt......."

  10. #10
    Twój ex pracował w Unibet?

    Miałem włamanie na Netka tydzień wcześniej, podejrzewam, że to ta sama osoba. Jeśli możesz to skończ te durne zgadywanki retardzie, nie masz informacji a wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia. Realnie oceniam szansę odzyskania straconej kasy= 0%.

    Ale rakebacku nie popuszcze. Nie były to moje stawki, tylko 8x większe, różnica jest spora, takich shotów nigdy nie robiłem. Na potwierdzenie tego, że to nie byłem ja mam x osób, z którymi w tamtym czasie byłem. Ale ty nadal będziesz pisał, że to ja przegralem kase.. LOL Zycze ci podobnej sytuacji, w ktorej room bedzie chcial cie wydymac podwojnie